Czwartek, 23 Maja, 2024

Niewiarygodna szybkość Pająka przed FAME MMA 8! Kłopoty Kwiecińskiego? (VIDEO)

Piotr Pająk FAME MMA 8
Opublikowane 20 listopada 2020, 07:58
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Piotr Pająk FAME MMA 8
fot. Piotr Pająk Instagram / FAME MMA 8

O tej walce nie mówi się dużo, ponieważ nie ma tutaj żadnego konfliktu. Warto jednak zaznaczyć, że to będzie najprawdopodobniej najbardziej sportowy pojedynek, jaki zobaczymy na sobotniej gali FAME MMA 8. Gala FAME MMA 8 odbędzie się 21 listopada. Pochodzący z Bielska-Białej Piotr Pająk, zawalczy z Alanem Kwiecińskim.

Pająk to doświadczony zawodnik, który w 2011 roku przeprowadził się do Tajlandii. Tam zaczął prowadzić swoje życie i mocno związał się z lokalną społecznością. Zawodnik, który posiada purpurowy pas w BJJ znany jest ze swojego kanału na YouTubie Podróże Wojownika. Bielszczanin zwiedził 58 krajów, a wszystkie swoje wyjazdy relacjonował właśnie na kanale Podróże Wojownika. Po walce na FAME MMA zamierza zacząć zwiedzać Amerykę.

Piotr Pająk na konferencji prasowej FAME MMA 8 zaznaczył, że będzie to walka na bardzo wysokim poziomie – “Cieszę się, że dostałem okazję walki w FAME MMA. Cieszę się, że to będzie walka z Alanem, bo on też jest sportowcem, który ma zawodowe walki. Na pewno damy dobre show i będzie to walka na wysokim poziomie. Nie chciałem walczyć z nikim kto nie ma doświadczenia, taka walka nic by mi nie dała. Przyszedłem tu, aby dawać fajne i efektowne walki.

Piotr Pająk nie przechwalał się w mediach społecznościowych filmikami, ani zdjęciami z treningów, które aktualnie prowadził. Przed galą postanowił jednak zaskoczyć i opublikować film z przygotowań w MAKU GYM.

Tak się weryfikuje sportowców. Cisza, pokora, praca, a nie po 20 filmów i fot z klubu. Mocno kibicuję! – skomentował jeden z fanów.

Co ciekawe nagranie skomentował również Amadeusz Ferrari, który napisał – Ojj współczuje oponentowi

Transmisja FAME MMA 8 PPV, gdzie oglądać galę?

Organizatorzy mają apel do wszystkich fanów. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali. Problem może pojawić się, gdy kilka minut przed wydarzeniem będziecie chcieli zalogować się na stronę i dokonać płatności. Wtedy czas oczekiwania na realizację Waszego zlecenia może wynieść nawet 20-30 minut. Kupując PPV wcześniej, zapewniasz sobie bezproblemowy dostęp do oglądania gali FAME MMA.

Forma Pająka i jego szybkość wygląda na prawdę imponująco. Walka z Kwiecińskim odbędzie się w formule K-1. Poniżej nagranie pojedynku Pająka w Tajlandii, na którym znokautował swojego rywala.

Karta Walk FAME MMA 8:

DOSTĘP PPV TUTAJ.

Walka Wieczoru FAME MMA

Kacper “Blonsky” Błoński vs. Marcin Dubiel

Co-main event

Marcin “El Testosteron” Najman vs. Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – walka w formule boksu o pas króla

Karta Główna

Michał “Sobota” Sobolewski vs. Filip “Filipek” Marcinek
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Paweł “Tybori” Tyburski vs. Gabriel “Arab” Al-Suwi
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Piotr “Bestia” Piechowiak
Kamila “Zusje” Smogulecka vs. Dagmara Szewczyk
Patryk “Mortalcio” Baran vs. Mariusz “Hejter” Słoński
Piotr Pająk vs. Alan Kwieciński – walka w formule K-1
Gamou Fall vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO