Fot. Khabib Nurmagomedov / Don Kasjo

Już dzisiaj w co-main evencie FAME MMA 8 Don Kasjo zmierzy się z Marcinem Najmanem. Zawodnik po ostatniej konferencji w rozmowie z dziennikarzami zdradził, że następny pojedynek musi się odbyć się w formule bokserskiej z Khabibem Nurmagomedovem lub Conorem McGregorem, ewentualnie Normanem Parke.

Kasjusz ponownie o rywala został zapytany tym razem w rozmowie z Arturem Sowińskim. Fighterem, który miał okazję walczyć zarówno z Notoriousem, jaki i Storminem. Tym razem bez zbędnych wygłupów Don Kasjo przeprowadził rozmowę na poważnie.

DOSTĘP DO FAME MMA 8 – 19,99 zł – WYKUP TUTAJ

Zawodnik nie ukrywa, że widzi swoją przewagę w starciu bokserskim. Jako główny atut wybrał swoją większy wzrost i masę.

Widziałbym swoje szanse, bo trochę boksowałem, mam dużo większe gabaryty. On jest dużo mniejszy, szansy na KO bym nie widział z jego strony, więc nawet jeśli jest umiejętnościami lepszy… Nie wiem, ja po prostu wychodząc do tej walki, to bym wychodził po wygraną – powiedział Kasjusz.

Zanim Don Kasjo zmierzy się z czołówką UFC, będzie musiał stanąć do walki z El Testosteronem, którego ostatnio oskarżył o romans z Moniką Godlewską. Próbował go także sprowokować na ważeniu, jednak po zdeterminowanym Najmanie widać, że ma sporo do udowodnienia w dzisiejszym pojedynku.

Początek gali FAME MMA 8 zaplanowany jest na godzinę 20:00. Dostęp PPV wykupisz tutaj w cenie 19,99 zł.

Źródło: MMARocks

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj