Środa, 22 Maja, 2024

Piotr Pająk będzie składał protest po FAME MMA 8. ‘Tam była gra aktorska!’ (VIDEO)

Opublikowane 22 listopada 2020, 17:54
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Piotr Pająk FAME MMA

Piotr Pająk był mocno zbulwersowany po tym, jak sędziowie na FAME MMA 8 ogłosili jego porażkę. Po walce, gdy zawodnicy kierowali się w stronę szatni Pająk zatrzymał się i powiedział – “Niech se ma, po znajomości. Wałek, no kur**, pierwszą zgadzam się, ale druga i trzecia.” Teraz zawodnik z Bielska-Białej zapowiada złożyć protest.

Walka na FAME MMA 8 odbywała się w formule K-1. Obaj zawodnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, a widzowie mogli oglądać mocne wymiany ciosów. Pająk próbował wykonywać kopnięcia frontalne, które miały rzekomo trafić Alana w krocze. Następnie Bielszczanin trafił rywala w tył głowy, za co odjęto mu jeden punkt. W drugiej rundzie również oglądaliśmy bardzo dynamiczne akcje. W jednej z nich piękną kontrą popisał się Kwieciński, jednak Pająk zrobił fikołka i szybko wstał. Pomimo tego musiał zostać liczony. Trzecia runda to kompletna dominacja ze strony Pająka. Kwieciński był bez sił i było widać jego zmęczenie. Decyzja należała do sędziów, wielu widziało tutaj remis, bądź zwycięstwo Pająka. Tak się jednak nie stało, wszyscy sędziowie punktowi dali 28 do 26 dla Kwiecińskiego.

Pająk zapowiada odwołanie

“Ja rozumiem, jakbym tą walkę przegrał. Ja potrafię przegrywać, ale to co działo się podczas walki, to takiej dobrej gry aktorskiej i takiego planu, aby wygrać walkę nie przez walkę tylko ściemnianie to jeszcze nie widziałem, sorry widziałem, bo oglądałem wcześniejsze walki Alana i robił to samo…”

Walka Pająk vs. Kwieciński

https://youtu.be/hXUMpx05FbM

Pająk to bardzo doświadczony zawodnik, który od najmłodszych lat jest związany ze sportami walki. W 2011 roku przeprowadził się do Tajlandii, gdzie zaczął prowadzić swoje życie. Pająk posiada purpurowy pas w BJJ. Skąd trafił do FAME MMA?

Zawodnik od ponad roku relacjonował na swoim kanale YouTube Podróże Wojownika swoje przygody, które spotykały go podczas zwiedzania świata. Odwiedził już łącznie 58 krajów, a po gali FAME MMA 8 zapowiedział podbój Ameryki.

Źródło: Podróże Wojownika / YouTube Koloseum

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO