Sobota, 13 Kwietnia, 2024

TO KONIEC MARCINA NAJMANA! Awantura w klatce! Dyskwalifikacja na FAME MMA 8 (VIDEO)!

Opublikowane 22 listopada 2020, 00:14
przez Przemek Krautz
0
0
3 komentarze
fot. FAME MMA

Za nami co-main event gali FAME MMA 8. W jednej z najciekawszych walk wieczoru do klatki weszli Marcin Najman i Don Kasjo.

Zawodnicy od dawna prowadzili ze sobą spór medialny i mieli wiele do wyjaśnienia. Od kilku miesięcy zawodnicy atakowali siebie nawzajem, a z czasem konflikt przybrał na sile. Fighterzy za pośrednictwem social mediów publicznie prali swoje brudy.

Po ostatniej konferencji Don Kasjo oskarżył nawet rywala o romans z Moniką Godlewską, do którego doszło na FAME MMA 5. Po tych słowach Najman ogłosił, że pozwie Życińskiego. Na wczorajszym ważeniu Kasjusz próbował sprowokować przeciwnika i powiedział, że spełni jego marzenie, wysyłając El Testosterona do karetki.

Po 41-letnim zawodniku widać było zdeterminowanie. Najman zapowiedział jedynie, że w dzisiejszym dniu zakończy się cała bezsensowna wymiana zdań.

RELACJA

Na tą walkę czekała cała Polska. Najman, czy Kasjo? Zaczynamy! Kasjusz mocno nakręcony w klatce. Co tam się stało!

Marcin Najman minus 1 punkt! Obala Kasjusza! Walka zostaje wznowiona! Po chwili Najman wykonuje kopnięcie! To walka bokserska! Co on robi?!?

Sędzia kończy walkę! Mega awantura w klatce! Najman chyba nigdy nie zawalczy już na FAME MMA. Zamiast walczyć w boksie, zaczął specjalnie kopać i obalać Kasjusza!

Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli federacji FAME MMA wbiegł do oktagonu, gdzie wydał oficjalne stanowisko w sprawie Marcina Najmana – “Chciałem zająć oficjalne stanowisko. Przepraszamy Kasjusza za zaistniałą sytuację. To miało być inne widowisko. Marcin poniesie odpowiednie konsekwencje tego co się wydarzyło. Przepraszamy naszych widzów. Nie takie widowisko chcemy dostarczać naszym widzom. Sytuacja z ochroną nie było to zamierzone, należą się przeprosiny. Z Marcinem Najmanem będziemy mieli osobną rozmowę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO