Poniedziałek, 27 Maja, 2024

‘E, lowkcik! Co jest Marcin?’ – Najman ucieka z media roomu i unika wywiadów z dziennikarzami [WIDEO]

Opublikowane 23 listopada 2020, 11:38
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Najman wychodzi z media roomu, YouTube
Fot. Najman wychodzi z media roomu, YouTube

W miniony weekend odbyła się ósma gala FAME MMA. W co-main evencie zmierzyli się Marcin Najman i Don Kasjo. Starcie nie trwało jednak długo.

To, że zawodnicy mieli za sobą konflikt, nie oddaje tego, jak było naprawdę. Fighterzy największej polskiej organizacji freak-fight atakowali siebie od dłuższego czasu, obrażając przy tym publicznie, czy piorąc swoje brudy na portalach społecznościowych.

Don Kasjo nieustannie próbował sprowokować 41-latka i jak widać, udało mu się to dopiero po drugiej konferencji przed galą, kiedy to podczas wywiadu powiedział, że Marcin Najman na FAME MMA 5 miał romans z Moniką Godlewską. Cała rozmowa z dziennikarzem dla Kasjusza była żartem. Mówił on także m.in. o walce z zawodnikami UFC.

Te słowa jednak zadziałały na El Testosterona, który oświadczył, że wytoczy pozew rywalowi. Kiedy doszło do walki, po krótkiej wymianie 41-latek obalił Don Kasjo, a następnie po odjęciu punkty, wyprowadził lowkick. Został zdyskwalifikowany, po czym w klatce wywiązała się wielka awantura.

Najman skomentował całą sytuację jedynie na Twitterze, nazywając Don Kasjo świnią, która próbuje zniszczyć rodzinę. Co ciekawe, jak widać, El Testosteron zapomniał już o sytuacji sprzed lat. Jak podawały media, Najman miał mieć romans z żoną swojego przyjaciela Przemysława Salety, a sam oskarżał go o zdradę partnerki z dziennikarką, za co został ukarany przez sąd. Miał wpłacić zadośćuczynienie na konto Salety, dziennikarki Marty Kosseckiej-Rawicz i Fundacji Dziecięca Fantazja. Zapowiedział jednak, że nikt nie dostanie ani złotówki.

Na kanale YouTube “FightsportPL” pojawił się film, który został nagrany po walce Najmana. El Testosteron wszedł na chwilę do media roomu, po czym Don Kasjo zaczął krzyczeć w jego stronę – ‘E, lowkcik! Co jest Marcin? No i co?’.

Wydawało się, że 41-latek przeprowadzi wywiad, jednak szybko zignorował dziennikarzy i udał się do wyjścia, po drodze zakładając na zęby ochraniacz.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO