Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Zatrważające słowa Maradony. Przeczuwał, że coś się stanie. Jego otoczenie traktowało go z dystansem.

fot. screenshot YouTube
Opublikowane 4 grudnia 2020, 17:13
przez Kuba Olas
0
0
Brak komentarzy
Zatrważające słowa Maradony. Przeczuwał, że coś się stanie. Jego otoczenie traktowało go z dystansem.

Według Maurizio Crosettiego z argentyńskiego dziennika “La Repubblica”, Diego Maradona przeczuwał nadejście swojego końca. Wedlug Crosettiego, Diego był traktowany przez otaczające go osoby jak dziecko.

“Chcą mnie widzieć martwego” – Luisowi Venturze, swojemu przyjacielowi, powiedział Maradona parę tygodni przed śmiercią.

Dziennikarz z “La Repubblica” pisze o fatalnej sytuacji, w jakiej znajdował się Diego przed śmiercią. Według niego, autor “Ręki Boga” nie miał nawet swobodnego dostępu do telefonu.

“Nie miał nawet możliwości swobodnego korzystania z telefonu komórkowego. Miał tylko komórkę na kartę i musiał ją zasilać, jak dziecko” – pisze Argentyńczyk.

Dziennikarka Mariana Brey, w programie „Los Angeles de la Manana” zdradziła, że Maradona miał zostać okradziony w dniu śmierci – „Dobre źródło powiedziało mi, że w dniu, kiedy Maradona zmarł w swoim domu, kiedy jego ciało wciąż tam leżało, otworzyli sejf i zabrali wszystko. Maradona wciąż leżał swoim łóżku

Była partnerka Boskiego Diego, Claudia Villafane, też wypowiedziała się na temat warunków, w jakich żył Diego. Według niej jego otoczenie było dramatyczne, co mogło przyczynić się do pogorszenia stanu jego zdrowia.

“Gdybyś widział, gdzie umarł Diego, sam byś wyzionął ducha” – napisała była żona mistrza świata.

Zobacz też: Tak Diego Maradona rozpętał zamieszki podczas meczu Barcelony. Piłkarz wywoływał sporo kontrowersji. (VIDEO)

źródło: meczyki.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments