Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

YouTuber grozi, że zniszczy Mayweathera – ‘Możecie postawić swoją dupę na to, że go znokautuję’

Fot. Floyd Mayweather Jr, Twitter
Opublikowane 9 grudnia 2020, 11:12
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kilka dni temu obiegła informacja, że legendarny “Money” stoczy pojedynek ze znanym amerykańskim YouTuberem.

Pojedynek został już potwierdzony przez zawodników, jaki i Mayweather Promotions. Starcie odbędzie się 20 lutego 2021 roku i będzie dostępne po wykupieniu płatnej subskrypcji. Dla niepokonanego pięściarza zapewne będą to kolejne łatwe pieniądze, można się spodziewać, że zyski ze sprzedaży PPV będą ogromne.

Mayweather w swojej karierze stoczył 50 pojedynków. Pięściarz zwyciężył wszystkie starcia, w tym 27 przed czasem. Amerykanin jest byłym mistrzem WBC, WBA i WBO w wadze półśredniej, WBC i WBA w kategorii junior średniej, WBC w kategoriach junior lekkiej, lekkiej, junior półśredniej, lekkośredniej oraz IBF w półśredniej.

Jego rywal Logan Paul ma za sobą tylko jedno starcie. W debiucie przegrał na punkty z innym YouTuberem znanym jako KSI. Mimo to Paul jest przekonany, że ma szansę na znokautowanie zawodowego pięściarza, czym chce zaskoczyć cały świat.

Pomyśl o tym, to będzie największa niespodzianka w historii sportu. To sytuacja win-win, nie ma nawet znaczenie co się ku**a wydarzy. Możecie postawić swoją dupę na to, że go znokautuję. Będą o tym mówić przez kolejne 1000 lat. Nie wierzę, że Floyd wziął tę walkę. Nie mogę w to ku**a uwierzyć‘ – powiedział w swoim podcaście Impalusive.

Skłamałbyś, jeśli powiesz, że to niemożliwe. Każdy chce zobaczyć cud, każdy chce zobaczyć je**ny cud‘ – dodał YouTuber.

Źródło: bjpenn.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments