Fury zapowiada nokaut w 3. rundzie – ‚Widzicie sami, Anthony Joshua o****ł się na żywo w telewizji’

0
Fot. Tyson Fury, YouTube

Na sobotniej gali w Londynie Anthony Joshua zmierzył się z Kubratem Pulewem. Brytyjczyk dominował całe starcie, a w dziewiątej rundzie znokautował rywala.

Kibice z całego świata liczą teraz na starcie z niepokonanym Tysonem Furym. W wywiadzie po zwycięstwie AJ nie zamierzał jednak wprost przyznać, że w kolejnym starciu chce walczyć z Gypsy Kingiem o unifikację pasów kategorii ciężkiej. Zapytany o następnego rywala, pytanie skierował do widzów zasiadających na SSE Arena, którzy oczywiście wskazali Fury’ego.

[TRANSKRYPCJA ‚ringpolska.pl’] – Od kiedy zacząłem boksować w 2013 roku, goniłem za pasami, wywiązywałem się z obowiązkowych obron. Oczywiście, że chcę wyzwań! Tu nie chodzi o nazwiska, ale o pasy, o dorobek sportowy. Ktokolwiek ma pas, chcę go pokonać. Jeśli to jest Tyson Fury, nich będzie to Tyson Fury! Żaden problem. Ja chcę po prostu wygrywać każdą kolejną walkę – powiedział AJ.

Okazji do skomentowania tej wypowiedzi nie przepuścił Tyson Fury, który na swoim Twitterze zamieścił na granie i zaznaczył, że Joshua bał się wymienić jego nazwisko – No i widzicie sami, Anthony Joshua obsrał się na żywo w telewizji. Został zapytany, czy chce walki i zaczął kręcić. Ja tej walki chcę i chcę jej od razu. Znokautuję go w trzy rundy! Joshua to tylko wielki menel i nie mogę się doczekać, by go znokautować.

Źródło: Twitter / ringpolska.pl

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments