Środa, 24 Kwietnia, 2024

Łukasz ‘Juras’ Jurkowski zmienił zdanie o FAME MMA! ‘Ja nie zawalczę na gali, ale…’

Łukasz 'Juras' Jurkowski zmienił zdanie o FAME MMA! 'Ja nie zawalczę na gali, ale...'
fot. FAME MMA / Juras Facebook
Opublikowane 19 grudnia 2020, 16:00
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Na kanale dziennikarza Andrzeja Kostyry odbył się wczoraj charytatywny live, w którym uczestniczył m.in. Łukasz “Juras” Jurkowski, Kizo i Przemysław Saleta. W trakcie trwania programu Andrzej Kostyra połączył się telefonicznie z Krzysztofem Rozparą.

W rozmowie jeden z właścicieli zdradził, że kolejna gala FAME MMA 9 odbędzie się 6 marca, a w walce wieczoru zobaczymy Kizo! W trakcie głos zabrał Juras, który potwierdził, że rozmawiał już kiedyś z Krzysztofem Rozparą i ma zaproszenie na galę!

Pozdrawiam serdecznie Panie Krzysztofie. Mam zaproszenie na galę, zresztą prywatnie rozmawialiśmy z Panem Krzysztofem najpierw przy okazji mojej audycji, do której został zaproszony telefonicznie, później też tak bardziej prywatnie. Moje zdanie o FAME MMA te pierwsze gdzie pojawiała się organizacja i pomysł – zmieniło się diametralnie przez miesiące w zasadzie. Ja nie zawalczę na gali FAME MMA, ale kiedyś skorzystam z zaproszenia, bo mam od Pana Krzysztofa. I przyjadę, zobaczę tą galę z boku, na żywo jak to wygląda, bo jakoś niespecjalnie śledzę aktualnie, ale widzę progres, który jest robiony nie tylko pod względem samej oprawy, a też sportowo. – skomentował Juras.

Krzysztof Rozpara odpowiedział – Bardzo miło mi to słyszeć, dziękuję za ciepłe słowa. Potwierdzam i jeszcze raz serdecznie zapraszam na nasze wydarzenie. Będziemy zgłaszać się z zaproszeniem bezpośrednio bliżej samego wydarzenia.

Andrzej Kostyra spytał, czy w przyszłości FAME MMA ma zamiar organizować walki sportowe oraz freak fightowe na jednych galach, a przy okazji zapewniać rozrywkę w postaci koncertów.

Krzysztof Rozpara zaznaczył – “Koncerty, czy występy są nieodłącznym elementem naszych gal. Jeśli chodzi o walki sportowe, to my staramy się poprawiać poziom sportowy i jakość, jednak nie są to strikte sportowcy. Nazywamy ich celebrytami. Nie zmierzamy do tego, aby sportowe walki były częścią FAME’u. Od tego są inne organizacje.” – zakończył.

ZOSTAW SUBSKRYPCJE NA NASZYM KANALE YOUTUBE

Źródło: Andrzej Kostyra / YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO