niedziela, 19 września, 2021
Strona głównaFame MMAŁukasz 'Juras' Jurkowski zmienił zdanie o FAME MMA! 'Ja nie zawalczę na...

Łukasz 'Juras’ Jurkowski zmienił zdanie o FAME MMA! 'Ja nie zawalczę na gali, ale…’

Na kanale dziennikarza Andrzeja Kostyry odbył się wczoraj charytatywny live, w którym uczestniczył m.in. Łukasz „Juras” Jurkowski, Kizo i Przemysław Saleta. W trakcie trwania programu Andrzej Kostyra połączył się telefonicznie z Krzysztofem Rozparą.

W rozmowie jeden z właścicieli zdradził, że kolejna gala FAME MMA 9 odbędzie się 6 marca, a w walce wieczoru zobaczymy Kizo! W trakcie głos zabrał Juras, który potwierdził, że rozmawiał już kiedyś z Krzysztofem Rozparą i ma zaproszenie na galę!

Pozdrawiam serdecznie Panie Krzysztofie. Mam zaproszenie na galę, zresztą prywatnie rozmawialiśmy z Panem Krzysztofem najpierw przy okazji mojej audycji, do której został zaproszony telefonicznie, później też tak bardziej prywatnie. Moje zdanie o FAME MMA te pierwsze gdzie pojawiała się organizacja i pomysł – zmieniło się diametralnie przez miesiące w zasadzie. Ja nie zawalczę na gali FAME MMA, ale kiedyś skorzystam z zaproszenia, bo mam od Pana Krzysztofa. I przyjadę, zobaczę tą galę z boku, na żywo jak to wygląda, bo jakoś niespecjalnie śledzę aktualnie, ale widzę progres, który jest robiony nie tylko pod względem samej oprawy, a też sportowo. – skomentował Juras.

Krzysztof Rozpara odpowiedział – Bardzo miło mi to słyszeć, dziękuję za ciepłe słowa. Potwierdzam i jeszcze raz serdecznie zapraszam na nasze wydarzenie. Będziemy zgłaszać się z zaproszeniem bezpośrednio bliżej samego wydarzenia.

Andrzej Kostyra spytał, czy w przyszłości FAME MMA ma zamiar organizować walki sportowe oraz freak fightowe na jednych galach, a przy okazji zapewniać rozrywkę w postaci koncertów.

Krzysztof Rozpara zaznaczył – „Koncerty, czy występy są nieodłącznym elementem naszych gal. Jeśli chodzi o walki sportowe, to my staramy się poprawiać poziom sportowy i jakość, jednak nie są to strikte sportowcy. Nazywamy ich celebrytami. Nie zmierzamy do tego, aby sportowe walki były częścią FAME’u. Od tego są inne organizacje.” – zakończył.

ZOSTAW SUBSKRYPCJE NA NASZYM KANALE YOUTUBE

Źródło: Andrzej Kostyra / YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

YouTube video
- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Borys Mańkowski się wygadał!? Zdradził kto zawalczy w walce wieczoru na...

0
Już 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11, gdzie w walce wieczoru zobaczymy starcie Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke na zasadach brudnego boksu. Pojedynek potrwa pełne 15 minut bez żadnej przerwy! "Diabeł Tasmański" w swoim ostatnim materiale dodanym na YouTube zdradził jakie starcie zobaczymy na gali FAME MMA 12, gdzie zawalczyć ma Kasjusz "Don Kasjo" Życiński!
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x