Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Roman Szymański przed KSW 57: ‘Myślę, że najsłabsza jest u Mariana psychika’ [WIDEO]

Roman Szymański przed KSW 57: 'Myślę, że najsłabsza jest u Mariana psychika' [WIDEO]
fot. Roman Szymański / fansportu
Opublikowane 19 grudnia 2020, 07:35
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Roman Szymański udzielił wywiadu po ważeniu przed KSW 57. Już jutro razem z Marianem Ziółkowskim spotkają się w klatce, gdzie zawalczą o mistrzowski pas. KSW 57 odbędzie się 19 grudnia, transmisja przeprowadzona zostanie wyłącznie w systemie PPV. Dostęp wykupisz tutaj.

Szymański w KSW zadebiutował w 2016 r. pokonując w trzeciej rundzie Sebastiana Romanowskiego. Po jego dwóch ostatnich zwycięstwach nad Milosem Janicicem i Filipem Pejicem przyszedł czas na wielkie, rewanżowe starcie z Marianem Ziółkowskim. Szymański spotkał się już z “Golden Boyem” na gali Fight Exclusive Night w 2016 roku. Wtedy po pięciu mocnych rundach lepszy okazał się właśnie zawodnik z Poznania.

Ziółkowski pomimo ostatniej porażki w pojedynku z Mateuszem Gamrotem pokazał się naprawdę z dobrej strony. Teraz będzie chciał udowodnić wszystkim fanom swoje umiejętności. Możemy spodziewać się, że zawodnik Czerwonego Smoka postawi wysoką poprzeczkę. Kto będzie górą w tej walce dowiemy się już w sobotę.

Zobacz również: Artur Sowiński – ‚Nigdy nie trenowałem i sparowałem z Borysem. Cieszę się, że zawalczymy razem’ [WIDEO]

Zawodnik z w rozmowie z dziennikarzami został spytany o najmocniejsze i najsłabsze strony swojego rywala: “Marian mówi, że najlepszy jest jego parter. To może parter jest najmocniejszy. Ale najsłabsza? Myślę, że najsłabsza jest Mariana psychika.”

Cała rozmowa dostępna tutaj:

Zobacz również:


Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO