Artur Sowiński ponownie zmierzy się Marcinem Wrzoskiem? Zawodnik zabrał głos po KSW 57 [WIDEO]

0
Artur Sowiński ponownie zmierzy się Marcinem Wrzoskiem? Zawodnik zabrał głos po KSW 57 [WIDEO]
Fot. Artur Sowiński po KSW 57

Za nami gala KSW 57. Poza starciami o tytuły w trzech kategoriach wagowych zobaczyliśmy również pojedynek byłych mistrzów Artura Sowińskiego i Borysa Mańkowskiego.

Stracie odbyło się na pełnym dystansie trzech rund i zostało zdominowane przez zawodnika z Poznania, który ostatecznie zwyciężył po jednogłośnej decyzji sędziów. Dla Mańkowskiego była to 22 wygrana w karierze, natomiast Kornik przegrał 12 pojedynek.

Sowiński, który rozmawiał z dziennikarzami po walce, został zapytany o starcie z Marcinem Wrzoskiem. Kornik i Zombiak zmierzyli się po raz pierwszy na gali KSW 37 w 2016 roku. Pojedynek został przerwany w drugiej rundzie, a Wrzosek odebrał Sowińskiemu mistrzowski pas w wadze piórkowej.

Tak Kornik skomentował potencjalny rewanż – Myślę, że to starcie prędzej czy później będzie na horyzoncie. Na tę chwilę on jest po dwóch porażkach, ja po jednej, więc jelcze bym nie zestawiał. Z tego, co wiem, to on Legierskiego wyzwał. Myślę, że to stracie będzie planowane na początek roku. Zobaczymy, jak mu pójdzie. Wiesz, no do tej walki prędzej czy później na pewno dojdzie.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments