Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Artur Sowiński ponownie zmierzy się Marcinem Wrzoskiem? Zawodnik zabrał głos po KSW 57 [WIDEO]

Artur Sowiński ponownie zmierzy się Marcinem Wrzoskiem? Zawodnik zabrał głos po KSW 57 [WIDEO]
Fot. Artur Sowiński po KSW 57
Opublikowane 20 grudnia 2020, 13:12
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala KSW 57. Poza starciami o tytuły w trzech kategoriach wagowych zobaczyliśmy również pojedynek byłych mistrzów Artura Sowińskiego i Borysa Mańkowskiego.

Stracie odbyło się na pełnym dystansie trzech rund i zostało zdominowane przez zawodnika z Poznania, który ostatecznie zwyciężył po jednogłośnej decyzji sędziów. Dla Mańkowskiego była to 22 wygrana w karierze, natomiast Kornik przegrał 12 pojedynek.

Sowiński, który rozmawiał z dziennikarzami po walce, został zapytany o starcie z Marcinem Wrzoskiem. Kornik i Zombiak zmierzyli się po raz pierwszy na gali KSW 37 w 2016 roku. Pojedynek został przerwany w drugiej rundzie, a Wrzosek odebrał Sowińskiemu mistrzowski pas w wadze piórkowej.

Tak Kornik skomentował potencjalny rewanż – Myślę, że to starcie prędzej czy później będzie na horyzoncie. Na tę chwilę on jest po dwóch porażkach, ja po jednej, więc jelcze bym nie zestawiał. Z tego, co wiem, to on Legierskiego wyzwał. Myślę, że to stracie będzie planowane na początek roku. Zobaczymy, jak mu pójdzie. Wiesz, no do tej walki prędzej czy później na pewno dojdzie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO