Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Mike Tyson zapowiada kolejne walki w 2021 roku. Na horyzoncie starcie z Holyfieldem?

Mike Tyson zapowiada powrót w 2021 roku. Na horyzoncie walka z Holyfieldem?
fot. Mike Tyson Instagram / Holyfield
Opublikowane 2 stycznia 2021, 09:53
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Były niekwestionowany mistrz świata wagi ciężkiej Mike Tyson zamierza kontynuować karierę i zapowiada swoje kolejne walki pokazowe, do których ma dojść w 2021 roku.

Ostatnia oficjalna walka “Żelaznego Mike’a”, która wliczała się do zawodowego rekordu to porażka z Kevinem McBride’m w 2005 roku. W listopadzie, po 15 latach przerwy Tyson powrócił do ringu i w pokazowym starciu zmierzył się z Royem Jonesem Jr. W tej walce nie było zwycięzcy, a pojedynek zakontraktowany był na osiem rund, każda trwała po dwie minuty.

Walka pokazowa odbyła się w systemie pay-per-view – i wypadła znacznie lepiej, niż ktokolwiek się spodziewał. Sprzedano ponad 1,5 miliona subskrypcji!

Tyson podczas ostatniej rozmowy na Instagramie z Patrickiem Mouratoglou opowiedział o kontynuacji i zapowiedział, że jego forma będzie jeszcze lepsza, a na horyzoncie są kolejne walki.

“Tak oczywiście. Tym razem będzie lepiej”– powiedział Tyson do Patricka Mouratoglou.

“To było ciekawe. Czułem się naprawdę dobrze, byłem pewny siebie. Czułem, że mogę to zrobić ponownie”. – dodał

Do organizacji Legends Only League chcą dołączyć kolejni zawodnicy, spekuluje się, że kolejnym rywalem Mike’a będzie Evander Holyfield.

„Zaczęliśmy Legends Only League i to jest naprawdę interesujące. Kiedy ogłosiłem, że zamierzam zrobić moją walkę pokazową, wszyscy inni sportowcy, chcieli się w jakiś sposób zaangażować. Nasz pierwszy występ był rekordowy. Teraz wszyscy są zainteresowani zaangażowaniem w całą naszą organizację.”– powiedział Tyson.

Holyfield jest zainteresowany walką z Tysonem.

„To jest walka, która musi się wydarzyć. W sobotę wieczorem powiedziałeś, że jesteś gotowy, aby ze mną walczyć, więc podpisz kontrakt i wejdź na ring, Tyson. Świat czeka teraz na Ciebie.” – powiedział Holyfield.

Na swoich mediach społecznościowych legenda dodała właśnie zdjęcie, w którym wymownie pyta fanów – kto chciałby zobaczyć go w ringu w 2021 roku.

„Moja strona starała się, aby walka się odbyła. Dostawaliśmy same wymówki. Teraz rozumiem, dlaczego chciał walczyć z Royem, zanim pomyślał o walce ze mną. Roy Jones był dobrym lokalnym przeciwnikiem na sprawdzenie dla Mike’a, ale walka ze mną byłaby globalnym wydarzeniem. To jedyna walka, jaką ktokolwiek chce teraz zobaczyć. Nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego nie mielibyśmy tego robić ”. – zakończył Holyfield cytowany przez Boxingscene.com

Źródło: Boxingscene.com / Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments