Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Roberto Soldić relacjonuje dramatyczne wydarzenia w Chorwacji – ‘Straszna sytuacja, co godzinę jest tam trzęsienie ziemi’ [FOTO]

Fot. Roberto Soldić, Instagram
Opublikowane 2 stycznia 2021, 11:08
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

We wtorek 29 grudnia 2020 roku, w Chorwacji doszło do trzęsienia ziemi o magnitudzie 6,4. Jak podają media, zginęło co najmniej 7 osób, a ponad 20 zostało rannych.

Epicentrum wstrząsów miało miejsce około 3 km od miasta Petrinji. Kolejne wstrząsy odnotowano 1 stycznia o magnitudzie 2,3 oraz 3,2.

Całą dramatyczną sytuację zrelacjonował Roberto Soldić – mistrz KSW w wadze półśredniej, którego ostatni raz w klatce widzieliśmy 14 listopada, kiedy to stanął do walki z Michałem Materlą. Chorwat nie dał najmniejszych szans polskiemu fighterowi i pod koniec pierwszej bardzo jednostronnej rundy znokautował Materlę.

To właśnie w Petrinji mieszka rodzina zawodnika, która także została poszkodowana w wyniku ostatnich wydarzeń. Chorwat na swoich social mediach udostępnił zdjęcia zniszczonego domu wujka oraz zwrócił się z prośbą o udział w zbiórce pieniędzy.

Po przeprowadzce z Bośni moja babcia oraz cała moja rodzina mieszkają w Petrinji. Straszna sytuacja, co godzinę jest tam trzęsienie ziemi‘ – napisał na Instagramie.

25-latek dołączył do ekipy sportowców, którzy pomagają poszkodowanym. Do akcji dołączyli m.in. piłkarze Mateo Kovacić z Chelsea F.C. oraz Dejan Lovren z Zenit Petersburg.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO