niedziela, 25 lipca, 2021
Strona głównaKSWSzef KSW o galach w 2021 roku - 'Musicie przygotować się na...

Szef KSW o galach w 2021 roku – 'Musicie przygotować się na o wiele więcej'

Za nami 2020 roku, w którym pandemia koronawirusa w znacznym stopniu utrudniła, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwiła organizowanie sportowych imprez na całym świecie. Mimo trudności, w minionym roku zobaczyliśmy 5 gal największej polskiej federacji. Wszystkie odbyły się w drugiej połowie 2020 roku.

Przez ostatnie pół roku zobaczyliśmy m.in. 6 walk o tytuły. Nowymi mistrzami zostali Mamed Khalidov i Marian Ziółkowski, natomiast swoje pasy obronili Tomasz Narkun, Antun Racić, Phil De Fries i Mateusz Gamrot.

Maciej Kawulski, jeden z szefów największej polskiej organizacji MMA – Konfrontacji Sztuk Walki, zapowiedział, że już od początku 2021 będzie znacznie ciekawiej niż w ubiegłym roku.

Jeśli druga połowa 2020 roku wydawała wam się dość płodna pod względem zestawień w klatce to musicie przygotować się na o wiele więcej w pierwszej połowie 2021 ?? piszcie na jakie zestawienie liczycie najbardziej” – napisał Kawulski.

W odpowiedzi internauci wymienili takie zestawienia jak: Mańkowski vs Ziółkowski, Kita vs Bedorf, Khalidov vs Soldic, Parnasse vs Rutkowski, Khalidov vs Silva, kilkukrotnie wspomniany został również Shamil Musaev.

Źródło: Instagram

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Norman Parke zapowiada wielką walkę w FAME MMA! Były zawodnik UFC...

0
Norman Parke za pośrednictwem Instagrama zapowiedział kolejną "wielką" walkę. Były zawodnik UFC pozostanie na dłużej w organizacji FAME MMA.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x