Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Szef KSW o galach w 2021 roku – ‘Musicie przygotować się na o wiele więcej’

Szef KSW o galach w 2021 roku - 'Musicie przygotować się na o wiele więcej'
Fot. Maciej Kawulski, Instagram
Opublikowane 5 stycznia 2021, 11:04
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami 2020 roku, w którym pandemia koronawirusa w znacznym stopniu utrudniła, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwiła organizowanie sportowych imprez na całym świecie. Mimo trudności, w minionym roku zobaczyliśmy 5 gal największej polskiej federacji. Wszystkie odbyły się w drugiej połowie 2020 roku.

Przez ostatnie pół roku zobaczyliśmy m.in. 6 walk o tytuły. Nowymi mistrzami zostali Mamed Khalidov i Marian Ziółkowski, natomiast swoje pasy obronili Tomasz Narkun, Antun Racić, Phil De Fries i Mateusz Gamrot.

Maciej Kawulski, jeden z szefów największej polskiej organizacji MMA – Konfrontacji Sztuk Walki, zapowiedział, że już od początku 2021 będzie znacznie ciekawiej niż w ubiegłym roku.

Jeśli druga połowa 2020 roku wydawała wam się dość płodna pod względem zestawień w klatce to musicie przygotować się na o wiele więcej w pierwszej połowie 2021 ?? piszcie na jakie zestawienie liczycie najbardziej” – napisał Kawulski.

W odpowiedzi internauci wymienili takie zestawienia jak: Mańkowski vs Ziółkowski, Kita vs Bedorf, Khalidov vs Soldic, Parnasse vs Rutkowski, Khalidov vs Silva, kilkukrotnie wspomniany został również Shamil Musaev.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO