Środa, 19 Czerwca, 2024

Mike Tyson zjadł grzyby halucynogenne. Następnie skomentował zbliżającą się walkę Floyda Mayweathera. [WIDEO]

Mike Tyson zjadł grzyby halucynogenne. Następnie skomentował zbliżającą się walkę Floyda Mayweathera.
fot. YouTube / screenshot Impaulsive
Opublikowane 7 stycznia 2021, 09:51
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Mike Tyson w bardzo dobrych słowach wypowiadał się o celebrytach, czy YouTuberach, którzy postanowili spróbować swoich sił w sportach walki. Wszystko przez ostatnią galę, na której “Żelazny Mike” powrócił i zmierzył się z Royem Jonesem Jr. Podczas imprezy jednym z freak fightów był pojedynek YouTubera Jake’a Paula z byłą gwiazdą NBA Natem Robinsonem.

Mike Tyson stwierdził, że takie walki idealnie nadają się do tego, aby sporty walki, a w tym wypadku przede wszystkim boks – rozwijały się i docierały do młodszej publiczności, która być może zaangażuje się w treningi i śledzenie tego typu wydarzeń. W ostatnich latach statystyki bezlitośnie pokazują, że zainteresowanie boksem drastycznie spadło.

Starszy brat Jake’a, Logan, już 20 lutego zawalczy w pokazowej walce bokserskiej z Floydem Mayweatherem Jr., a transmisja odbędzie się tylko i wyłącznie w systemie pay-per-view.

Mayweather ostatni raz walczył na pokazowej walce z japońskim kickboxerem Tenshinem Nasukawą, którego znokautował w pierwszej rundzie. Za tą szybką walkę zgarnął 10 milionów dolarów. Poprzednio podczas walki z Conorem McGregorem, która wliczała się do oficjalnego rekordu bokserskiego obu zawodników “Money” znokautował zawodnika UFC w 10 rundzie. Walka ta wygenerowała gigantyczne dochody, pobity został rekord sprzedaży PPV, który wyniósł 4,3 miliona wykupionych subskrypcji.

Mike Tyson i magiczne grzyby

Logan Paul postanowił zaprosić Mike’a Tysona jako gościa do swojego programu „Impaulsive”.

Szalony Tyson cały czas zaskakuje, a podczas rozmowy z Loganem stwierdził, że bardzo często je magiczne grzybki, a nawet zdarzyło mu się je zjeść przed walką z Royem Jonesem Jr. Jedna z osób, która była obecna podczas nagrania po kilku minutach od wypowiedzenia tych słów przyniosła 4 gramy grzybów i przekazała je prowadzącemu, który spytał – “Mike Ty jesz te grzyby?”. Tyson bez wahania zabrał garść grzybów i zjadł wszystkie na wizji.

Efekty halucynogenne nie zmieniły jego przewidywań co do walki Logan Paula z Floydem Mayweatherem, o którą został spytany chwilę później.

„Floyd skopie pie**lony tyłek Logana” – powiedział Tyson w studiu po chwili dodając – “Ale będzie dobrze. Będzie walczył… Mayweather może pozwolić ci uderzyć go kilka razy, żeby program wyglądał dobrze. Zawsze istnieje niebezpieczeństwo, gdy na ring wchodzi dwóch mężczyzn. Wszystko może się zdarzyć.”

Mike Tyson dodał również, że Floyd jest uzależniony o siłowni – “Pozwól, że powiem ci coś o Floydzie. Bez względu na to, co ktoś o nim mówi, zawsze jest na siłowni. To szczur na siłowni” – zaznaczył. „Przeszedł na emeryturę i został na siłowni. On nic na to nie poradzi. On nie bierze narkotyków, ale to jego heroina.” – dodał Tyson.

Źródło: YouTube Impaulsive Clips / talkSPORT

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments