Środa, 24 Kwietnia, 2024

Były zawodnik FAME MMA twierdzi, że jego walka była ustawiona. Fani sugerują poważne problemy psychiczne.

Były zawodnik FAME MMA twierdzi, że jego walka była ustawiona. Fani sugerują poważne problemy psychiczne.
fot. Screenshot YouTube
Opublikowane 19 stycznia 2021, 16:47
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Pamiętacie Dawida Ozdobę? Striptizer, który w 2013 roku przegrał z Robertem Burneiką na gali MMA Attack 3, w 2018 roku stoczył dwie walki dla organizacji FAME MMA. Na pierwszej historycznej gali FAME MMA 1 zawalczył z Dawidem Ambroziakiem, z którym przegrał już w pierwszej rundzie. Taki sam scenariusz był kilka miesięcy później na walce z Markiem “AdBuster” Hoffmanem, który znokautował Ozdobę również w pierwszej rundzie.

Kontrowersyjny Ozdoba do sieci wrzucił niepokojące nagranie, w którym postanowił poruszyć sprawę swojego pojedynku z AdBusterem. Ozdoba twierdzi, że walka była ustawiona, wszystko było wcześniej zaplanowane, a jego rywal był “naćpany”.

Nagranie do sieci wypłynęło 5 stycznia. Fani nie zostawiają suchej nitki na Ozdobie i spekulują, że ma poważne problemy psychiczne – “To już jest grubo rozwinięta choroba psychiczna, tu się nie ma co śmiać, tu trzeba współczuć i ku**a leczyć, chłop grubo odklejony” napisał jeden z użytkowników. Kolejny dodał – “Ty ku**a mówisz o honorze, jak walki podkładasz. Szacun chłopie”. Komentarze znajdziecie na Instagramie Dawida Ozdoby.

Nagranie i wypowiedź Dawida Ozdoby znajdziecie poniżej.

Już jakieś pały powiedziały, że wszystko mówię dla atencji, a po prostu mówię, bo mam już dość tego zj**a Ad Bustera i powiem Wam inną historię. AdBuster jest na tyle pałą, że nie dotrzymuje słowa.” – rozpoczął Ozdoba.

“Wcześniej jak jeszcze nie było FAME tylko FEN, KSW i inne organizacje spotkaliśmy się w Warszawie, w parku. Z tego też mam nagranie. No i dogadaliśmy się jak kumple, że zrobimy sobie dramę i wystąpimy na gali FEN. Tak, na gali FEN, a nie FAME MMA. Damy tam walkę na 30% i na koniec ja się podstawię i przegram.

Wiem może źle zrobiłem, ale powiedziałem mu, że całą kasę, którą ktoś na mnie postawi będzie dla ludzi, którzy potrzebują. Nie będę mówił dokładnie, to miało być na szczytny cel. Ktoś miał postawić pieniądze i wygrać na mojej przegranej. Niestety ta pała złamała pierwsze nasze ustalenia i sobie poszedł na rozmowy do KSW. Oni go oczywiście zlali, Kawul go zlał, ale on tam się chwalił, że wyświetlenia. On za wyświetlenia nawet parasol by sobie w dupę wsadził i go na 3-4 otworzył.”

“I później jak było FAME wróciliśmy do rozmów, bo ja daje szansę nawet takim zje**m jak on. Powiedział, że nie pójdzie do tego gówna, bo to są zwykli youtuberzy, pały życiowe i to nie jest jego poziom, bo on ma poważny kanał, a tam jest paru przygłupów. A ja powiedziałem, żeby jednak się na to zgodził.”

Pojechałem do Szczecina i ostro trenowałem, bo chciałem dać dobrą walkę. Mieliśmy walczyć na 30%, ale dać naprawdę dobrą walkę żeby młodym zainstalować, że to nie ma być napi***alanie,  tylko normalna i fajna techniczna walka. Było wszystko dogadane, tak jak wcześniej.”

“Mi tam zwisało czy ja tam wygram czy przegram, ale powiedziałem, że mogę się podstawić. Dzień przed walką, gdzie było postawione na moją przegraną – na ważeniu on stwierdził, że wychodzi z układu… Powiedział, że mamy się napi*rdalać. Ja mówię ”człowieku, ja Cię tam zabije w tej klatce”.” stwierdza Ozdoba.

“I możecie zobaczyć w momencie kiedy dopadłem tego gnoja, założyłem mu takie duszenie, że nie ma z tego wyjścia i w tym momencie rozkmina w głowie – ”zaraz k**wie kark skręcę”, bo jest tak naćpany “legalnymi środkami”, że to aż niewiarygodne. On po prostu się bał i myślał, że ja chcę tą walkę wygrać i on się po prostu wystraszył. Złapałem duszenie i powiedziałem ”jesteś w dupie”, ale w momencie, gdy były pieniądze na moją przegraną no to puściłem tego zj*ba i szczęka mi wypadła.”

“Po pierwsze jakim prawem Wojciech Gola wpuścił takiego naćpanego zj*ba, bo to jest zj*b. (…) Powiecie, że ja oszukuje i się dogadałem – okey, ale ja nie wziąłem z tego grosza. Ja nic nie zarobiłem na fejmie. Ani na pierwszej walce – do tego też wrócimy chyba, że Ambro wam wcześniej powie jak to było, bo nie będę mówił dokładnie. Powiedziałem, że im odpuszczam to – że kazali mi wypi*rdalać (…) Już nawet w oktagonie chciałem wziąć mikrofon i powiedzieć prawdę, ale się zatrzymałem. Ludzie kazali mi wypi*rdalać. Jeśli uważasz, że kłamie to zapraszam na wariograf.” – zakończył. [transkrypcja mma.pl]

WIDEO:

Źródło: MMA.PL

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO