Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

DJ Decks trenuje z mistrzem świata w kickboxingu – ‘Ostatnie sparingi przed potyczką z Martynem Fordem’

Dj Decks trenuje z mistrzem świata w kickboxingu - 'Ostatnie sparingi przed potyczką z Martynem Fordem'
Fot. DJ Decks trenuje z mistrzem świata w kickboxingu i zawodnikiem KSW, Facebook
Opublikowane 22 stycznia 2021, 02:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Dariusz „DJ Decks” Działek w MMA zadebiutował pojedynkiem na gali FFF. Już w pierwszej rundzie pokonał Tomasza Słodkiewicza i zaprezentował świetną formę.

Działek ze sportami walki jest związany od dawna. Zaczynał od treningów judo w klubie Olimpia. Następnie pojawiło się Teakwondo, w którym zdobył czarny pas oraz mistrzostwo Polski. Dj Decks występował nawet w kadrze narodowej, w trakcie wydarzeń międzynarodowych.

W MMA zadebiutował w pojedynku freak fightowym na drugiej gali FFF. Jego rywalem był Tomasz Słodkiewicz. DJ Decks zaprezentował świetną formę, pokonał rywala w pierwszej rundzie i zrobił wrażenie nie tylko na kibicach, ale również innych sportowcach.

Na Instagramie DJ Decksa pojawiło się niedawno zdjęcie, na którym rozmawia z Wojsławem Rysiewskim, dyrektorem sportowym KSW. Pod fotografią Działek napisał – To mówisz ze ile waży ten @martynfordofficial ? ?

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, że być może jego kolejnym rywalem będzie Brytyjczyk Martyn Ford, który niedługo zadebiutuje w organizacji KSW.

38-latek kulturysta, model fitness, trener personalny oraz aktor znany z występu w ostatniej części ‘Undisputed’. Ford robi wrażenie swoimi warunkami fizycznymi. Ma 203 centymetry wzrostu i waży około 160 kilogramów.

Na Facebooku Marka Drażdżyńskiego – trzykrotnego medalista Mistrzostw Świata WAKO, pojawiło się zdjęcie, na którym znalazł się DJ Decks, zawodnik KSW Michał Andryszak oraz Paweł Najdek, trener klubu rugby ‘Posnania’. Natomiast pod zdjęciem został zamieszczony opis – Ostatnie sparingi Dj Decks przed potyczką z Martynem Fordem????

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO