Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Rafał Jackiewicz – ‘Jestem chłopakiem spod remizy. Trenowałem w remizie, a w weekendy piłem wina i lałem chamów’ [WYWIAD]

Rafał Jackiewicz - 'Jestem chłopakiem spod remizy. Trenowałem w remizie, a w weekendy piłem wina i lałem chamów' [WYWIAD]
Fot. Rafał Jackiewicz, Instagram
Opublikowane 22 stycznia 2021, 12:37
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Rafał Jackiewicz to pięściarz, który w boskie zadebiutował w 2001 roku i w swojej zawodowej karierze stoczył 81 pojedynków, z czego wygrał 51 razy.

Ostatnio raz widzieliśmy go w akcji na gali w Niemczech w 2020 roku, kiedy to pokonał Rico Muellera na punkty. Taki werdykt nie spodobał się rywalowi, który wraz ze swoim obozem zaczął protestować, a Jackiewicz został oszukany i werdykt zmieniono, uznając porażkę polskiego zawodnika.

W rozmowie z naszym portalem pięściarz został zapytany o swoją karierę i o całokształt swojej kariery, na co odpowiedział – Ja jestem chłopakiem spod remizy, spod kołbielskiej remizy. Trenowałem w remizie w tygodniu, w weekendy chlałem wina za piecem i lałem chamów i tak wyglądało co weekend. Potem zacząłem trenować więcej. Później poświęciłem się tylko treningowi i startom w boksie. Tak naprawdę wszystko odstawiłem. Także wycisnąłem wszystko i jeszcze więcej.

Cały wywiad z Rafałem Jackiewiczem znajdziesz poniżej:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments