Środa, 24 Kwietnia, 2024

Łukasz Różański o walce z Arturem Szpilką. “Wiem, że trenuje MMA, będę się bał, żeby mi nie wszedł w nogi”

Łukasz Różański odpowiedział Arturowi Szpilce. "Wiem, że trenuje MMA, będę się bał, żeby mi nie wszedł w nogi"
fot. Screenshot / YouTube
Opublikowane 23 stycznia 2021, 17:06
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Fani boksu w Polsce zadają sobie pytanie, czy dojdzie do walki Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim. Starcie planowane jest na marzec, jednak ciągle mamy niewiadomą i nie jest pewne, czy walka się odbędzie. Wszystko przez wysokość wynagrodzenia, jakie chce za pojedynek dostać bokser z Wieliczki.

Szpilka ma na swoim koncie 28 walk z czego aż 24 wygrane. Przegrywał z takimi nazwiskami jak Deontay Wilder, Dereck Chisora i Adam Kownacki. Ostatni pojedynek Szpilka stoczył z Sergiejem Radczenką i wygrał po kontrowersyjnej decyzji sędziów. Jeśli nie dojdzie do walki z Różańskim, Szpilka ponownie zawalczy w rewanżu z Radczenko.

Szpilka do Różańskiego: “Co mu się w dupie poje***ło?

Szpilka skomentował ostatnie wypowiedzi Różańskiego.

W rozmowie z portalem ringpolska.pl Artur Szpilka powiedział – „Bardzo fajnie byłoby zawalczyć z tym Różańskim, ale czytam te wywiady… miałem się do tego nie odnosić dopóki nie ustalimy (…) Różański gada żebym zachował się jak facet, podpisał. Stary, z kim on walczył. On nie walczył z żadnym zawodnikiem… to prawda walczył i wygrał z Izu, ale każdy kto był na przygotowaniach wie, że to nie był już ten Izu.” – powiedział bokser.

Następnie Szpilka poruszył temat ostatniej walki Różańskiego – „Dla mnie nie mieć jaj to brać sobie zawodników takich jakich on bierze. To jest wstyd i ja bym z nimi nie wyszedł. Ile razy ja walczyłem oto, żeby zawodnik był jak najlepszy… od razu po przegranej z Jenningsem wziąłem Adamka. Wygrałem z czołowymi zawodnikami w Polsce, Adamek i Wachu. On nie wygrał z nikim (…) Walczył z jakimś Cetinkaya. Jak on może coś takiego wgl mówić, że musiał uważać w pierwszych rundach, bo Cetinkaya był niebezpieczny. Nie chce tego komentować ale zaczynam się śmiać.”

„Przez takich zawodników boks traci. Można dać gorszą walkę. Ale to jest boks. Ale akceptowanie przez zawodnika niepokonanego, który walczył dwie walki wcześniej z Izu i kontraktowanie takich baranów co wychodzą po wypłatę (…) to jest żenujące. Artur Szpilka – ale nie zobaczylibyście go z takim Cetinkaya tym bardziej po zwycięstwie. To jest wstyd!” – dodał.

Szpilka zaznaczył również, że jeśli nie walka z Różańskim, to odbędzie się rewanż z Radczenko – „Jak nie dopniemy tego to mam rewanż z Radczenko.” – powiedział.

Bokser z Wieliczki odniósł się również do wysokości wynagrodzenia – „Z jakiej racji on ma dostać takie same wynagrodzenie jak ja? Ja walczyłem z czołówką wagi ciężkiej, a on nie walczył z nikim. Z Cetinkaya. Ja nie będę teraz obrażał, ale na co on mi jest potrzebny.”

„Już mnie tak zaczyna denerwować, że z przyjemnością bym się odpalił i zaboksował. Albo tak albo nie. On mówi mi tu coś o płaczu. Kur*a co on pier**li. Walczy u siebie, walczy u swojego promotora (…) co mu się w dupie poje***ło?” – zakończył Szpilka w wywiadzie dla ringpolska.pl

Różański o walce ze Szpilką:

Łukasz Różański był gościem programu “Ring TVP Sport”. Bokser odpowiedział na powyższe słowa Artura Szpilki.

“Generalnie w negocjacjach nie biorę udziału. Zgodziłem się na warunki, które mi przedstawiono. Promotor wszystko dogrywa ale z tego co wiem to idzie to mozolnie.” – powiedział Różański.

“Ja to powiem tak, zgodziłem się na walkę i on wraca do moich poprzednich walk, do walki z Cetinkayą, ja nie miałem wpływu na to, jak on zaboksuje. On powiedział, że nie wszedłby z takim zawodnikiem do ringu. Gdzie historia pokazuje… ja mu nie ujmuje, bo świetne walki toczył ze świetnymi zawodnikami ale też mu się zdarzało z różnego pokroju zawodnikami boksować także… Ty Cobb (18-6) (…) Jego walka z radnym z Włoch. Nie wchodziłbym na ten temat.”

“Artur straszy, że utrze mi nosa. Skoro dla niego to jest łatwa walka, to czemu jej nie weźmie. Jego wygrana nade mną na pewno otworzy jakieś tam drzwi do następnej walki za granicą. Każdy ma tu dużo do zyskania. Ja na pewno będę dobrze przygotowany do tej walki, a czego się po nim spodziewać? Wiem, że trenuje MMA, także będę się bał, żeby mi nie wszedł w nogi, jak niedawno się to odbyło” – skomentował Różański.

Chcielibyście zobaczyć pojedynek Artur Szpilka vs. Łukasz Różański?

Źródło: Ringpolska.pl / “RING” TVP Sport

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments