Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Włodarczyk ma szansę opuścić więzienie – ‘Został oceniony jako wzorowy osadzony. Sam zakład karny będzie…’

Włodarczyk ma szansę opuścić zakład karny - 'Został oceniony jako wzorowy osadzony. Sam zakład karny będzie...'
Fot. Krzysztof Włodarczyk, Instagram
Opublikowane 23 stycznia 2021, 02:12
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Na początku minionego tygodnia media obiegła informacja o tym, że Krzysztof Włodarczyk został zatrzymany i trafił do zakładu karnego.

Cała sprawa ma związek ze złamaniem wyroku sądu. Diablo miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za jego złamanie został pozbawiony wolności. Jego kara ma trwać 5 miesięcy, jednak jest szanse na szybsze wyjście na wolność.

Podszedł do całej sprawy ze spokojem, ale te pierwsze dni były dla niego rodzajem szoku i próby adaptacji. Przecież Krzysiek po raz pierwszy znalazł się w takiej sytuacji. To nie jest jego naturalne środowisko – powiedział promotor Andrzej Wasilewski cytowany przez Sportowe Fakty WP.

Zapowiedział on także złożenie apelacji o złagodzenie kary i zamianę zakładu karnego na dozór elektroniczny – Zachowujemy pokorę. Będziemy jedynie próbowali przekonać sąd, że są przesłanki, żeby wyrok odbywał się poza zakładem karnym – tłumaczy.

Co więcej, na 18 lutego zaplanowano rozprawę w Sądzie Penitencjarnym. Promotor Wasilewski dodał – Postawa Krzysztofa jest modelowa. W czwartek miała miejsce odprawa wewnątrz zakładu karnego i Włodarczyk został oceniony jako wzorowy osadzony. Usłyszałem nawet, że sam zakład karny będzie się przychylał do wniosku o dozór elektroniczny.

Zatrzymanie Diablo skomentował inny pięściarz, Rafał Jackiewicz, który nie przebierał w słowach – Powiem Ci tak, dla mnie Krzysiek tylko jest w jednym punkcie idiotą. Kto tak kur*a zapi**ala jak on, jak się ma zakaz sądowy jazdy. Ja wiem, jak on jeździ, on jeździ bardzo dobrze samochodem, ale kto tak zapi***ala jak ma wyrok nad sobą. Jedzie się spokojnie, jedzie się normalnie.

Całą wypowiedź pięściarza znajdziesz w wywiadzie poniżej:

Źródło: Sportowe Fakty

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments