Środa, 24 Kwietnia, 2024

Brodnicka po wyroku sądu i przeproszeniu Piątkowskiej – ‘Wygrana w ringu smakuje dużo lepiej niż konfitura z masłem orzechowym’

Brodnicka po wyroku sądu i przeproszeniu Piątkowskiej - 'Wygrana w ringu smakuje dużo lepiej niż konfitura z masłem orzechowym'
Fot. Ewa Brodnicka, Facebook
Opublikowane 26 stycznia 2021, 10:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Ewa Brodnicka zgodnie z wyrokiem sądu została zobowiązana do oficjalnego przeproszenia poszkodowanej, czyli Ewy Piątkowskiej.

Cała sprawa ciągnie się od 2017, kiedy to po gali Polsat Boxing Night w Gdańsku doszło do sprzeczki pomiędzy zawodniczkami. Brodnicka nie wytrzymała i uderzyła Piątkowską w twarz. Napastniczka próbowała się bronić, przekonując, że druga z zawodniczek była pod wpływem alkoholu i kłamie.

Dowody w postaci między innymi nagrań z monitoringu potwierdziły winę Brodnickiej. W 2020 roku została skazana na 4 miesiące ograniczenia wolności oraz została zobowiązana do zamieszczenia przeprosić w największych portalach bokserskich w Polsce. Ponadto musi zwrócić koszty poniesione przez Piątkowską w związku z całym procesem.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Skazana złożyła apelację, jednak Sąd Okręgowy jedynie uprawomocnił wyrok. Wczoraj w social mediach pojawiło się zdjęcie z imprezy pożegnalnej Brodnickiej z opisem – Dziękuję przyjaciele za imprezę. Do zobaczenia za cztery miesiące ??

Do sieci trafiły także oficjalne przeprosiny, a Ewa Brodnicka skierowała się do poszkodowanej – Ja Ewa Brodnicka przepraszam Ewę Piątkowską za to, że w nocy z 24 na 25 czerwca 2017 roku w Gdańsku, w budynku hali Ergo Arena przy Placu Dwóch Miast 1, naruszyłam nietykalność cielesną Ewy Piątkowskiej w ten sposób, że uderzyłam ją zaciśniętą pięścią w twarz.

Dzisiaj na profilu Brodnickiej pojawił się również wpis komentujący całą sytuację – Dzień dobry! Jak samopoczucie? U mnie rewelacyjnie ? Mam ostatnio dużo czasu na złote myśli:
,,Wygrana w ringu smakuje dużo lepiej niż konfitura z masłem orzechowym” ??

Źródło: Sport.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments