Wardęga pobił rekord sprzedaży PPV na FAME MMA! „3 razy więcej niż gala Marcina Najmana”

Wardęga pobił rekord sprzedaży PPV na FAME MMA! "3 razy więcej niż gala Marcina Najmana"
fot. FAME MMA / mat. prasowe / screenshot
Opublikowane 10 marca 2021, 08:58
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Gale FAME MMA 9 już za nami. W walce wieczoru w formule bokserskiej zawalczył raper Kizo, który zmierzył się z „Arabem”. W co-main evencie mogliśmy obejrzeć pojedynek YouTubera, Sylwestra Wardęgi z Kacprem Błońskim.

  • Wardęga zdradził ile sprzedał PPV ze swojego reflinka… padł nowy rekord!

Dla Wardęgi była to pierwsza walka w karierze. Co ciekawe przygotowywał się do niej m.in. pod okiem Marcina „Różala” Różalskiego, u którego spędził prawie dwa miesiące. Ostatni miesiąc przed walką Wardęga trenował już w Warszawie ze względu na czas, który musiał poświęcać na dojazd do Różala.

Doświadczenie i warunki od początku przemawiały za Kacprem Błońskim, który pokonał Wardęgę już w pierwszej rundzie pojedynku. Jak zdradził Sylwester, przed walką bardzo się stresował, a podczas pojedynku „nic nie pokazał”.

– „Nic nie umiałem, no kur*a, biegam tam, te ciosy jakieś poje***e (…) Ja nic tam nie pokazałem, Kacper był po prostu lepszy. (…) Mam pretensje do siebie, nie wiem co mi się stało. Będę trenował dalej, ale nie wiem czy będę walczył.”

Wardęga z rekordem sprzedaży PPV

YouTuber postanowił zrobić akcję, której celem było pobicie rekordu sprzedaży PPV ze swojego reflinka. Jak dobrze wiemy z każdego zakupu zawodnik dostaje procent. W przypadku zawodników FAME MMA mówimy tutaj prawdopodobnie o kwocie 3-4 zł za każdą sprzedaną transmisję.

„Poprzedni rekord, który był to było niecałe 30 tysięcy. (przyp. red. Należał do Marcina Dubiela). Nie tak, że ledwo, ledwo się udało pobić, tylko ten rekord prawie podwoiliśmy.” – mówi na początku relacji Wardęga.

Podsumowując – „Z mojego reflinka sprzedało się ponad 48 tysięcy dostępów.. Możemy robić własną federację. To dla mnie bardzo fajna informacja, chce się nią podzielić. Udało się stworzyć ogromną społeczność. Jeśli Najman sprzedał 14 tysięcy, a my 48 tysięcy to ponad 3 razy lepiej sprzedaliśmy”. – powiedział na Instagramie.

Jak dobrze wiemy FAME MMA bije wszelkie rekordy sprzedaży PPV, a wygenerowanie prawie 50 tysięcy sprzedanych transmisji do gali przez jednego zawodnika to niebotyczny sukces.

Źródło: Instagram / FAME MMA

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO