Poważna kontuzja Marcina Wrzoska – „Chcecie rozśmieszyć Boga?! Opowiedzcie mu o swoich planach…”

Poważna kontuzja Marcina Wrzoska - "Chcecie rozśmieszyć Boga?! Opowiedzcie mu o swoich planach…"
Fot. Marcin Wrzosek, Instagram
Opublikowane 30 marca 2021, 10:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kolejna kontuzja Marcina Wrzoska opóźni jego powrót do klatki. Zawodnik na swoim Instagramie opublikował zdjęcie ręki w gipsie.

The Polish Zombie to były mistrz KSW w wadze piórkowej. Tytuł zdobył jeszcze w 2016 roku na gali KSW 37: Circus of Pain. Wrzosek wygrał z Arturem Sowińskim w drugiej rundzie po tym, jak lekarz nie pozwolił na kontynuowanie pojedynku.

Fighter ostatni raz walczył w lipcu 2020. Na gali KSW 53 przegrał z Borysem Mańkowskim przez jednogłośną decyzję sędziów. Od ostatniej gali to już druga kontuzja Wrzoska. Najpierw w gipsie miał lewą rękę, tym razem pokazał na swoich social mediach zdjęcie drutów wystających z prawej dłoni, która także znalazła się w gipsie.

Zawodnik aktualnie przygotowywał się na kolejną walkę i powrót do KSW. Jeszcze po ostatniej walce zapowiadał, że najpewniej zawalczy w 2020 roku. Niestety na pojedynek będzie musiał jeszcze trochę poczekać.

„Chcecie rozśmieszyć Boga?! Opowiedzcie mu o swoich planach… ?

Jak widzicie, na załączonych obrazkach moje przygotowania do walki skończyły się tak samo szybko, jak się zaczęły.

Ale jeśli kiedykolwiek widzieliście jakiś film z Zombie, to wiecie, że zawsze wracamy… I ja też wrócę!!!! Ale niestety mój powrót do KSW się trochę jeszcze opóźni…” – napisał na Instagramie.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO