Wtorek, 21 Maja, 2024

Szymon Kołecki chwali Ferrariego: “Prędzej podda go siostra przeciwnika, niż sam przeciwnik”

Szymon Kołecki chwali Ferrariego: "Prędzej podda go siostra przeciwnika, niż sam przeciwnik"
Fot. YouTube
Opublikowane 13 maja 2021, 09:27
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już tylko kilka dni dzieli nas od FAME MMA 10. Jubileuszowa gala będzie wydarzeniem, które zapewne pobije rekordy oglądalności, względem poprzednich imprez poznańskiej organizacji. Wszystko za sprawą mocnych zestawień znajdujących się na karcie walk.

W main evencie zobaczymy pojedynek Normana Parke z Kasjuszem Życińskim w formule bokserskiej. Starcie przyciąga uwagę wielu widzów, z których znaczna część kibicuje zawodnikowi z Irlandii Północnej. Stawką walki będzie kilogramowa sztabka złota, a na szali Don Kasjo postawił także swój “Pas króla”.

Swój kolejny pojedynek w FAME MMA stoczy Amadeusz Ferrari. Zawodnik dotychczas stoczył 5 walk i wygrał tylko jeden raz. W debiucie pokonał Sylwestra Tkocza. Ferrari przegrał z Dawidem Malczyńskim, dwukrotnie z Adrianem Polakiem i ostatnią walkę z Maksymilianem Wiewiórką. 3 porażki odniósł przez decyzje sędziów. W rewanżowym starciu znokautował Polaka, jednak kiedy ten padał na deski, Ferrari nielegalnie kopnął go w głowę, po czym został zdyskwalifikowany.

Zawodnik po każdej z walk zapewnia, że nie przygotowywał się tak, jak powinien, wpływ miały na to imprezy oraz konflikt organizacji z Mirkiem Oknińskim. Ostatecznie Amadeuszowi umożliwiono trenowanie w klubie Akademia Sportów Walki Wilanów, jednak jego głównym trenerem jest Robert Roszkiewicz.

Kursy na FAME MMA 10

Galę FAME MMA wytypujesz tylko i wyłącznie u oficjalnego sponsora firmy Betclic – tutaj. Rejestrując się tutaj – otrzymasz ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 550 zł. Znajdziesz tam dostępne wszystkie kursy i zakłady specjalne na zbliżające się FAME MMA 10.

Wygrana Ferrariego – 1.15
Wygrana Haribo – 4.25

OTWÓRZ KONTO – TUTAJ

W warszawskim klubie trenuje również zawodnik KSW Szymon Kołecki. Fighter już nie raz wypowiadał się o Ferrarim z uznaniem. Zapewniał, że jeśli będzie odpowiednio pracować, ma szansę na debiut w zawodowej organizacji MMA.

Tym razem w odpowiedzi na pytanie trenera Roszkiewicza zaznaczył, że najbliższy rywal Ferrariego Mateusz “Haribo” Gąsiewski brat aktorki Wiktorii Gąsiewskiej, nie będzie w stanie wygrać walki w parterze.

W drugiej części treningu skupiliśmy się na wiedzy parterowej, to jest pozyskane od Mirka Oknińskiego, tutaj się tylko pokazywałem. Powiem tak, Amadeusza w parterze myślę, że prędzej siostra jego przeciwnika mogłaby go poddać, niż przeciwnik. On go nie podda, nie ustabilizuje, nie pokona, to na pewno – powiedział zawodnik KSW.

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

■ WYKUP PPV – TUTAJ ■

https://www.youtube.com/watch?v=1oSajrjkU-k&ab_channel=SPORTEXPRESSMMASPORTEXPRESSMMA

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO