Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Trwają rozmowy nad walką Dominika Zadory z Jackiem Murańskim: “4-5 sekund maksymalnie, zależy jak szybko bym wyprowadził cios. Starszy pan nie ma ruchu w ogóle. Jego jedynym ruchem jest chodzenie za synem”

Trwają rozmowy nad walką Dominika Zadory z Jackiem Murańskim: "4-5 sekund maksymalnie, zależy jak szybko bym wyprowadził cios. Starszy pan nie ma ruchu w ogóle. Jego jedynym ruchem jest chodzenie za synem"
Fot. Instagram, YouTube
Opublikowane 15 maja 2021, 10:01
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Dominik Zadora w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przyznał, że rozpoczęły się rozmowy nad pojedynkiem z Jackiem Murańskim, ojcem jednego z zawodników FAME MMA.

Na dzisiejszej gali FAME MMA 10 zobaczymy starcie Mateusza Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Pomiędzy zawodnikami jest spor złej krwi. Aroy, mimo że próbuje się od tego odciąć, jest wciąż atakowany przez swojego rywala i jego ojca, który cały czas napędza konflikt.

Mateusz kilkukrotnie nazwał rywala frajerem, co mocno zadziałało na Tańcule, który jest bardzo zmotywowany. Po tym, co zobaczyliśmy na media treningu, wydaje się, że nie powinien mieć najmniejszych problemów i szybko skończy swojego rywala.

Warto zaznaczyć, że Mateusz Murański to największy underdog z całej karty walk FAME MAM 10. Kurs na jego zwycięstwo to aż 6.50.

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

■ WYKUP PPV – TUTAJ ■

Jacek Murański też bardzo chciałby wejść do klatki i próbuje zrobić wszystko, żeby dostać pojedynek w jakiejkolwiek organizacji, czy to z Tańculą, czy z innymi zawodnikami. Rzucił już wyzwanie Dominikowi Zadorze, utytułowanemu i doświadczonemu zawodnikowi K-1. Co ciekawe, zaproponował pojedynek w klatce o wymiarach 2,5 m na 2,5 m zespawanej specjalnie na potrzeby walki.

Zadora przyznał, że nie wie, czy walka dojdzie do skutku, jednak rozpoczęły się już rozmowy i otwiera sobie furtkę do zarobienie łatwych pieniędzy – Bardziej jestem w kierunku sportowym, ale nie powiedziałem nie. Jeżeli byłaby taka okazja do zarobienia, wpłacam córce na konto i będzie miała na start.

Jestem młodszy od niego, mam lepszy refleks, trenuję 12 jednostek swoich i jeszcze mam swoich podopiecznych, a ten starszy pan nie ma ruchu w ogóle. Jego jedynym ruchem jest chodzenie za synem – przyznał.

Jacek Murański stwierdził także, że na pokonanie Zadory potrzebuje zaledwie 30 sekund. Natomiast zawodnik odpowiedział, że walkę skończyłby znacznie szybciej – Nie wiem, 4-5 sekund maksymalnie. Zależy, jak zdążyłbym szybko wyprowadzić cios.

KUP DOSTĘP DO FAME MMA 10 – TUTAJ

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO