Wtorek, 21 Maja, 2024

Łukasz “Juras” Jurkowski zabrał głos po gali FAME MMA 10! “Ukłony za pomysł i zagospodarowanie popytu. Oglądam po raz pierwszy i…”

Juras o przyszłości KSW: "Będzie ciężko sprzedawać PPV, bo jak pokazują wyniki ostatnich czasów..."
Fot. Łukasz Jurkowski, YouTube
Opublikowane 16 maja 2021, 14:28
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Wczoraj odbyła się jubileuszowa gala Fame MMA 10, gdzie odbyło się wiele interesujących i zaskakujących pojedynków. Nie zabrakło też kontrowersji i atmosfery skandalu. Jednak gale te organizacji przyzwyczaiły nas do takiego klimatu. Część ludzi ich za to kocha, a druga część nienawidzi, ale na pewno nie można wobec Fame MMA przejść już obojętnie.

Na Twitterze jeden z najważniejszych postaci w polskim MMA Łukasz Jurkowski postanowił zabrać głos po obejrzeniu po raz pierwszy gali Fame MMA 10. “Juras” przyznał, że mimo tego, że szanuje organizację za pomysł takich gal to ich fanem raczej nie zostanie.

Oglądam FAME MMA po raz pierwszy. Fanem nie zostanę raczej, może za stary jestem na tę estetykę po prostu. Jak mówi szef organizacji : show z elementami sportu. Idealnie oddaje zamiar. Rozumiem zajawkę na to i jakie oglądalności kręcą. Ukłony za pomysł i zagospodarowanie popytu.” – napisał Łukasz Jurkowski na Twitterze.

Łukasz Jurkowski jest prawdziwym weteranem mieszanych sztuk. Jest on zwycięzcą pierwszego turnieju KSW. W 2017 roku powrócił do zawodowych startów po sześciu latach przerwy. Podczas KSW 39 zwyciężył na punkty z Rameau Thierry’ego Sokoudjou (19-18). W ostatnim pojedynku na KSW 48 pokonał Stjepana Bekavaca (19-11).

Już 5 czerwca na gali KSW 61 zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim (14-7). “Juras” jest również cenionym ekspertem MMA oraz komentatorem. Jest on jednym z prowadzących programu “Koloseum”, który jest transmitowany na sportowych kanałach Polsatu. Ponadto pracuje on również w programie “Ninja Warriors Polska”. Posiada on również autorską audycję “Jurasówka” w “Newonce Radio”.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO