Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Mateusz Murański po przegranej z Tańculą. “Plułem krwią i się śmiałem do niego! Ja tą walkę wygrałem” (VIDEO)

fot. FAME MMA
Opublikowane 16 maja 2021, 09:01
przez FW
0
0
Jeden komentarz

Gala FAME MMA 10 przejdzie do historii! Szalone pojedynki, na które czekało wielu kibiców! W jednym z nich Arkadiusz Tańcula zmierzył się z Mateuszem Murańskim. Trzeba przyznać, że forma zarówno jednego, jak i drugiego zawodnika była wręcz tragiczna.

Tańcula mimo dobrej pierwszej rundy z upływem czasu był coraz bardziej bezsilny. Nic z jego uderzeń nie robił sobie Mateusz Murański, który przyjmował soczyste bomby na twarz. Mimo tego stał cały czas na nogach i pod koniec drugiej rundy, jak i w trzeciej to on zaczął coraz bardziej atakować i był aktywniejszym zawodnikiem.

W końcówce trzeciego starcia Tańcula nie miał kompletnie sił! Zabrakło kilku sekund, a Muran znokautowałby Tańculę!

Po ogłoszeniu werdyktu, który powędrował na korzyść Tańculi ten nagle zsunął się na nogach i zemdlał w klatce. Medycy musieli podawać mu tlen.

Po walce głos zabrał Mateusz Murański, który stwierdził, że wygrał tą walkę i razem z ojcem byli dumni ze zwycięstwa, mimo tego, iż na kartach sędziów przegrali.

“Dostawałem bomby, plułem krwią i się śmiałem do niego. Szkoda, że taki werdykt bo ja tą walkę wygrałem. Pierwsza runda wyrównana może nawet dla Tańculi. Druga i trzecia jest dla mnie. On dostał z 20 kopnięć, nie wiem jak to się punktuje.”

Wywiad z Jackiem Murańskim:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO