Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Michał Materla typuje walkę Juras vs Pudzianowski: “Nie wiem, na ile Łukaszowi wystarczy zaangażowania w treningi…”

Michał Materla typuje walkę Juras vs Pudzianowski: "Nie wiem, na ile Łukaszowi wystarczy zaangażowania w treningi..."
Fot. Instagram
Opublikowane 19 maja 2021, 16:12
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Na kolejnej gali KSW w walce wieczoru zobaczymy pojedynek w wadze ciężkiej pomiędzy Łukaszem Jurkowskim debiutującym w tej dywizji a Mariuszem Pudzianowskim.

Zestawienie wywołało lawinę komentarzy, duża część internautów mocno krytykuje Jurasa za to, że zamiast stanąć do walki z Szymonem Kołeckim, wybrał starcie, za które dostanie większą wypłatę. Natomiast Jurkowski zaznaczył, że jeśli pokona Pudziana, wówczas w ostatnim pojedynku w karierze zmierzy się z Kołeckim.

Walka na KSW 61 będzie dla Jurasa 29 pojedynkiem w karierze. Ostatni raz widzieliśmy go w akcji na gali w 2019 roku, kiedy to walczył ze Stjepanem Bekavacem. Od tego czasu Jurkowski kilkukrotnie był zestawiany z Kołeckim, więc wiadomość o pojedynku z Pudzianem mocno zaskoczyła kibiców.

Dla Pudziana będzie to 23 walka w karierze. Ostatni do klatki wszedł na KSW 59. Były strongman zmierzył się z Nikola Milanoviciem, który zastąpił senegalskiego zapaśnika Bombardiera.

Materla o walce Pudzianowski vs Jurkowski

O nadchodzący pojedynek został zpytany Michał Materla, który rozmawiał z portalem Sportowe Fakty:

W momencie, w którym “Juras” byłby w solidnym cyklu przygotowawczym, to “Pudzian” nie miałby argumentów, żeby wygrać tę walkę. Ale nie wiem, na ile Łukaszowi wystarczy zaangażowania w treningi. W sieci pojawiają się zdjęcia i filmy, ale to jest internet, który rządzi się swoimi prawami.

Jeśli Łukasz wypracuje, chociaż 60 procent swojej normalnej dyspozycji, to wygra z Mariuszem bez problemu. “Juras” jest bardziej doświadczony i wie, jak to rozegrać.

To jest tytan pracy. Tego nie da mu się zabrać. To, jaką przeszedł przemianę od strongmana do zawodnika MMA, wymagało katorżniczej pracy. A do tego Mariusz ma jaja w klatce i nie kalkuluje. Pójdzie i będzie próbował zrobić to, co umie robić najlepiej: tanio skóry nie sprzeda. – zaznaczył Materla w rozmowie z portalem Sportowe Fakty.

DARMOWY ZAKŁAD NA GALĘ KSW

Darmowy zakład odbierzesz rejestrując się tutaj.

Na start otrzymasz 29 zł oraz zakład bez ryzyka do 200 zł!

Źródło: Sportowe Fakty

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO