Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Maciej Miszkiń typuje walkę Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim: “Jeśli Łukasz to wykorzysta, to po prostu znokautuje Artura. Wszystko zależy od Szpilki”

Maciej Miszkiń typuje walkę Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim: "Jeśli Łukasz to wykorzysta, to po prostu znokautuje Artura. Wszystko zależy od Szpilki"
Fot. YouTube
Opublikowane 24 maja 2021, 14:49
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Artur Szpilka już w najbliższą niedzielę zmierzy się z Łukaszem Różańskim. Nie tylko bukmacherzy, ale także duża część kibiców jest przekonana, że to koniec Szpilki w zawodowym boksie. Zdania ekspertów są natomiast podzielone.

Do walki dojdzie na gali Knockout Boxing Night 15 w niedzielę 30 maja. Pięściarze staną do walki o pas WBC International.

Kibice od ogłoszenia pojedynku w dużej części skazują Artura na porażkę. Natomiast dziennikarze, trenerzy i inni pięściarze uważają, że wszystko zależy od Szpilki. Jeśli w starciu będzie popełniał stare błędy, może nawet został znokautowany przez Różańskiego.

Warto także zaznaczyć, że dla Łukasza prawdopodobnie będzie to najtrudniejsza walka w karierze. Dotychczas mierzył się z rywalami, którzy nie sprawdzili jego wytrzymałości na ciosy.

MACIEJ MISZKIŃ TYPUJE POJEDYNEK ARTUR SZPILKA VS ŁUKASZ RÓŻAŃSKI

Nadchodzący pojedynek wytypował m.in. Maciej Miszkiń – były pięściarz, a aktualnie trener i komentator sportowy. Rozmawiał on z portalem ringpolska.pl:

– Na papierze jest to 90 do 10 dla Artura Szpilki. Ze względu, że Artur popełnia w pojedynku błędy, cały czas te same, w każdym kolejnym pojedynku, walka wzrasta do 50 na 50, ze względu na to, że jeśli Łukasz Różański wykorzysta to, to po prostu znokautuje Artura. Wszystko zależy do Artura. On tutaj rozdaje karty ze względu na doświadczenie, lekkiej przewagi szybkości i warunków fizycznych.

– Jeśli Artur zacznie agresywnie, zdobędzie szacunek Łukasza, sprawdzi jego szczękę, moim zdaniem cały czas ma niesprawdzoną (…) jeśli wyjdzie i zawalczy z agresją, ruszy na Łukasza i nie da mu miejsca na to, by Łukasz sam zaatakował, nie będzie musiał się sprawdzać w tej defensywie. To myślę, że może być wygrany pojedynek. Natomiast jeśli się cofnie, będzie za dużo tej filozofii, będzie starał się odczytać Łukasza, to myślę, że zostanie znokautowany – przyznał ekspert bokserski.

Kursy bukmacherskie Szpilka vs. Różański

Eksperci i bukmacherzy nie dają praktycznie żadnych szans Arturowi Szpilce, który skazywany jest w walce z Różańskim na porażkę! Czy słusznie? Naszym zdaniem niekoniecznie, dlatego warto tutaj pokusić się oto, że jednak Artur wygra – jeśli nie przez nokaut, to przez decyzję.

Kursy:
Zwycięstwo Artura Szpilki – 2.25
Zwycięstwo Łukasza Różańskiego – 1.55

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się – tutajNa start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

OTWÓRZ KONTO > TUTAJ

Źródło: ringpolska.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments