Czwartek, 23 Maja, 2024

Zimnoch o Różańskim: “W ogóle nie potrafi boksować, ale mnie znokautował. Jak trafi, to jest do widzenia”

Zimnoch o Różańskim: "W ogóle nie potrafi boksować, ale mnie znokautował. Jak trafi, to jest do widzenia"
Fot. YouTube
Opublikowane 26 maja 2021, 11:24
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Krzysztof Zimnoch w rozmowie z portalem bokser.org został zapytany o nadchodzący pojedynek Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim. Pięściarze nie ma wątpliwości co do tego, który z zawodników ma większe umiejętności.

Do wspomnianego pojedynku dojdzie 30 maja na gali Knockout Boxing Night 15. Pięściarze staną do walki o pas WBC International w limicie wagowym do 101,6 kilogramów, czyli kategorii bridger.

Dużym faworytem nadchodzącego starcia jest mniej doświadczony Różański, który na swoim koncie ma 13 zwycięstw i nie przegrał żadnego starcia. Natomiast Szpilka, który wygrał 24 z 28 pojedynków według ekspertów, musi przede wszystkim zachować zimną głowę.

Duże grono przyznaje, jeśli Łukasz Różański wykorzysta swój atut, jakim jest siła, to jest w stanie pokonać Artura, który może powrócić do wszystkim dobrze znanych nawyków, czyli opuszczania rąk.

Według bukmacherów Artur Szpilka jest skazywany na porażkę. Czy słusznie? Naszym zdaniem niekoniecznie, dlatego warto tutaj pokusić się oto, że jednak Artur wygra – jeśli nie przez nokaut, to przez decyzję.

Kursy:
Zwycięstwo Artura Szpilki – 2.25
Zwycięstwo Łukasza Różańskiego – 1.55

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się – tutajNa start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

—>Obstaw galę KBN 15 bez ryzyka do 200 zł <—

KRZYSZTOF ZIMNOCH O UMIEJĘTNOŚCIACH ŁUKASZA RÓŻAŃSKIEGO

Pięściarz Krzysztof Zimnoch w wywiadzie dla bosker.org przyznał, że według niego obaj zawodnicy mają duże szanse na zakończenie pojedynku przed czasem. Jeśli chodzi o Łukasza Różańskiego, to według Zimnocha, nie posiada on zbyt dużych umiejętności, jednak dysponuje dużą siłą, o czym sam się przekonał:

Sparowałem z nim. Łukasz Różański w ogóle nie potrafi boksować. Jeden jest taki myk, że jak z nim sparowałem przed walką z Izu, to mnie znokautował. Także w ogóle nie potrafi boksować, nie potrafi skracać dystansu, ale jak trafi, to jest do widzenia – powiedział.

Źródło: YouTube bokser.org

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments