Niedziela, 19 Maja, 2024

Zimnoch o walce Szpilka vs Różański: “Jeżeli Szpilka będzie dyktował warunki, to znokautuje szybciej, niż komukolwiek się wydaje “

fot. Instagram Łukasz Różański, Artur Szpilka
Opublikowane 26 maja 2021, 12:55
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już tylko kilka dni dzieli nas od wyczekiwanego pojedynku w kategorii bridger. W limicie wagowym do 101,6 kg zmierzą się Łukasz Różański i Artur Szpilka.

Starcie będzie main eventem gali Knockout Boxing Night 15, która odbędzie się 30 maja w Rzeszowie, z udziałem kibiców. Będą oni mogli zapełnić trybuny w 50% i na żywo oglądać pojedynek o pas WBC International.

Im bliżej walki, tym więcej ekspertów wypowiada się na jej temat. Duża część zaznacza, że jeśli Artur Szpilka podejdzie do pojedynku z zimną głową, ma szansę wygrać, jednak to mniej doświadczony rywal jest faworytem. Różański jest mocno zmotywowany i może dużo zyskać w przypadku zwycięstwa.

Krzysztof Zimnoch, który rozmawiał z portalem bokser.org, uważa jednak, że pięściarz nie ma zbyt wielkich umiejętności, a jedynie dużą siłę. Sparował z Różańskim przed pojedynkiem z Izu Ugonohem i został znokautowany, ale zapewnia, że Łukasz “w ogóle nie potrafi boksować“.

Wspomniał również o atutach Szpilki i jego najsłabszej stronie. Zaznaczył również, że największym minusem jest to, że w narożniku nie będzie dawnego trenera Artura, czyli Fiodora Łapina – Szpilka jest kilka razy lepszym bokserem. Szpilka mimo wszystkiego jest silny, bardzo mocno bije, jest dynamiczny, dobrze się porusza, tylko jak dostaje w głowę, no to jest koniec. Obronę ma słabą, chyba że w narożniku stoi Fiodor Łapin. To jest największy minus, że nie ma Fiodora Łapina – przyznał.

Jeżeli Szpilka będzie dyktował warunki, to znokautuje szybciej, niż komukolwiek się wydaje. To może się skończyć w ciągu trzech, maksymalnie pięciu rund. Jak Różański wygra, to będzie duży przypadek, nie ujmując Łukaszowi. Ja mu niczego nie odbieram – wytypował pojedynek Zimnoch.

Natomiast przez bukmacherów Artur Szpilka jest skazywany na porażkę. Czy słusznie? Naszym zdaniem niekoniecznie, dlatego warto tutaj pokusić się oto, że jednak Artur wygra – jeśli nie przez nokaut, to przez decyzję.

Kursy:
Zwycięstwo Artura Szpilki – 2.25
Zwycięstwo Łukasza Różańskiego – 1.55

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się – tutajNa start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

—>Obstaw galę KBN 15 bez ryzyka do 200 zł <—

Źródło: YouTube bokser.org

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments