Wtorek, 21 Maja, 2024

Sparing Tomasza Sarary z Michałem Kitą: “Michał pokazał wyraźną różnicę między kickboxingiem i MMA” [WIDEO]

Sparing Tomasza Sarary z Michałem Kitą: "Michał pokazał wyraźną różnicę między kickboxingiem i MMA" [WIDEO]
Fot. YouTube
Opublikowane 27 maja 2021, 09:07
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Utytułowany kickboxer Tomasz Sarara na swoim kanale YouTube pokazał, jak wyglądał jego sparing z zawodnikiem KSW wagi ciężkiej Michałem Kitą.

Jak już oficjalnie wiadomo, Sarara ma podpisany kontrakt z największa polską organizacją i niedługo zadebiutuje w formule MMA. Jeśli chodzi o kickboxing, to swoją karierę rozpoczął w 2008 roku i wygrał 42 z 49 pojedynków. Ma na swoim koncie pasy takich organizacji jak FEN i DSF, czy mistrzostwo świata WKN. Ostatni pojedynek stoczył 2 lata temu i ma za sobą serię 21 zwycięstw.

Fighter jakiś czas temu przyznał, że najprawdopodobniej zadebiutuje na wrześniowej gali KSW. Na ten moment nie wiadomo, z kim zmierzy się Sarara. Martin Lewandowski przy okazji rozmowy z kickboxerem sam wspomniał o takich rywalach jak Gokhan Saki, Artur Szpilka, czy Izu Ugonoh.

Sarara przyznał, że z tym ostatnim chciałby się zmierzyć, jednak nie w debiucie. Ugonoh ma aktualnie za sobą tragiczny pojedynek. W walce z Markiem Samociukiem po pierwszej rundzie był całkowicie bez sił i w drugiej odsłonie przegrał starcie. Sarara jest gotowy zawalczyć z Ugonoh, jeśli ten wróci na odpowiednie tory.

Na kanale zawodnika pojawiło się nagranie ze sparingu. Sam Sarara w Jurasówce tak skomentował trening z Michałem Kitą – To był dla mnie taki sprawdzian i gdybym mógł podsumować te nasze sparingi, to… Michał wziął mnie za rękę i powiedział: „Tomek, chodź do przedszkola, pokażę ci to MMA w przedszkolu, bo tam na razie jesteś”. Była to dla mnie lekcja, ale w żaden sposób się nie załamuję, tylko jeszcze mocniej zakasuję rękawy i biorę się za robotę.

TOMASZ SARARA SPARUJE Z MICHAŁEM KITĄ

Natomiast po sparingu przyznał – Powiem szczerze, że to był policzek. Brałem pod uwagę, że to będzie pierwszy policzek w moje MMA. I tak jest, ale nie czuj się tym w żaden sposób zszokowany. Wręcz przeciwnie. Powtarzałem od samego początku, że Michała mam za barwną postać polskiego MMA. Stricte zawodnik wagi ciężkiej. Pokazał bardzo wyraźną.

Pokazał Michał bardzo wyraźną różnicę między kickboxingiem i MMA. Żadnej tutaj oczywiście nowości nie odkryliśmy, ale tym bardziej się uzbrajamy w cierpliwość – dodał.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO