Niedziela, 19 Maja, 2024

Artur Szpilka nie wytrzyma ciśnienia? Łukasz Różański coraz większym faworytem bukmacherów!

Artur Szpilka nie wytrzyma ciśnienia? Łukasz Różański coraz większym faworytem bukmacherów!
fot. Screenshot ringpolska.pl YouTube
Opublikowane 28 maja 2021, 16:26
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Już w niedzielę długo wyczekiwana walka Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim! Pojedynek był przekładany kilka razy, ale finalnie pięściarze spotkają się na gali w Rzeszowie już 30 maja! Na wczorajszej konferencji prasowej Szpilka opuścił Ratusz, gdzie odbywało się spotkanie z mediami i powiedział, że przed walką nie będzie dawał żadnych wywiadów.

Ta sytuacja wywołała spore zaskoczenie, a sam promotor Andrzej Wasilewski był bardzo zdziwiony – Szpila mega negatywnie zaskoczył. Czyżby jakaś panika? – powiedział w rozmowie z ringpolska.pl

Różański zaznaczył natomiast, że dla niego jest to część obowiązków i nie miał problemów z udzieleniem wywiadów – “Tutaj jestem dla kibiców, reporterów, bo jest to część tego show.”

Kursy na walkę ponownie uległy zmianie! Pomimo tego, że to Szpilka ma o wiele większe doświadczenie i mierzył się ze światowej klasy pięściarzami to jako faworyta wskazuje się… Łukasza Różańskiego!

Eksperci zaznaczają, że obaj pięściarze mają szansę i możliwości na to, by zwyciężyć ten pojedynek. Pojawiło się sporo głosów, że Artur Szpilka musi zachować zimną głowę, natomiast jeśli zacznie powtarzać stare błędy, Różański, który znokautował 12 z 13 rywali, być może będzie w stanie zakończyć starcie przed czasem.

Szpila na tydzień przed pojedynkiem o pas WBC International w wadze bridger postanowił zniknąć z mediów społecznościowych, nie chciał także udzielać żadnych wywiadów oraz odpowiadać na pytania. Pięściarz zapewne chce się skupić jedynie na pojedynku, jednak padły podejrzenia, że może nie wytrzymywać ciśnienia.

Aktualne kursy na walkę Szpilka vs Różański

Kursy:
Zwycięstwo Artura Szpilki – 2.52
Zwycięstwo Łukasza Różańskiego – 1.45

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się – tutajNa start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

—> Obstaw galę KBN 15 bez ryzyka do 200 zł <—

Pełne zestawienie kursów bukmacherskich znajdziesz tutaj.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments