Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Wasilewski o zachowaniu Szpilki na konferencji: “Nie rozumiem Artura. Mega negatywnie zaskoczył. Czyżby jakaś panika?” [WIDEO]

Wasilewski o zachowaniu Szpilki na konferencji: "Nie rozumiem Artura. Mega negatywnie zaskoczył. Czyżby jakaś panika?" [WIDEO]
Fot. YouTube
Opublikowane 28 maja 2021, 12:38
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami konferencja prasowa poprzedzająca niedzielną galę Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie, na której Artur Szpilka zmierzy się z Łukaszem Różańskim.

Szpila na tydzień przed pojedynkiem o pas WBC International w wadze bridger postanowił zniknąć z mediów społecznościowych, nie chciał także udzielać żadnych wywiadów oraz odpowiadać na pytania. Pięściarz zapewne chce się skupić jedynie na pojedynku, jednak padły podejrzenia, że może nie wytrzymywać ciśnienia.

Eksperci zaznaczają, że obaj pięściarze mają szansę i możliwości na to, by zwyciężyć ten pojedynek. Pojawiło się sporo głosów, że Artur Szpilka musi zachować zimną głowę, natomiast jeśli zacznie powtarzać stare błędy, Różański, który znokautował 12 z 13 rywali, być może będzie w stanie zakończyć starcie przed czasem.

Na wspomnianej konferencji prasowej Szpilka przyznał jedynie, że jest dobrze przygotowany do pojedynku z Różańskim i “odmawia składania zeznań”, a pierwszy wywiad udzieli zaraz po zakończonym starciu. Kiedy padły pierwsze pytania, Artur wraz ze swoim teamem wstał i opuścił salę.

ANDRZEJ WASILEWSKI O ZACHOWANIU ARTURA SZPILKI

Zachowanie pięściarza skomentował promotor Andrzej Wasilewski, który jest zaskoczony podejściem Artura Szpilki. W rozmowie z portalem ringpolska.pl właściciel grupy Knockout Boxing Night przyznał – Nie rozumiem zachowania Artura na dzisiejszej konferencji prasowej. Mam nadzieję, że jest naprawdę światowej klasy, mega doświadczonym zawodnikiem, że to nie kwestia utraty opanowania.

Szpila mega negatywnie zaskoczył. Czyżby jakaś panika? – dodał promotor.

KURSY BUKMACHERSKIE NA WALKĘ SZPILKA VS RÓŻAŃSKIArtur Szpilka jest skazywany na porażkę. Czy słusznie? Naszym zdaniem niekoniecznie, dlatego warto tutaj pokusić się oto, że jednak Artur wygra – jeśli nie przez nokaut, to przez decyzję.

Kursy:
Zwycięstwo Artura Szpilki – 2.52
Zwycięstwo Łukasza Różańskiego – 1.45

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się – tutajNa start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

—>Obstaw galę KBN 15 bez ryzyka do 200 zł <—

Źródło: ringpolska.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments