Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Mariusz Pudzianowski o walce z Jurasem: “Tam nie będzie hamulca. Ja będę chciał go ustrzelić jednym strzałem” [WIDEO]

Mariusz Pudzianowski o walce z Jurasem: "Tam nie będzie hamulca. Ja będę chciał go ustrzelić jednym strzałem" [WIDEO]
Fot. YouTube
Opublikowane 31 maja 2021, 19:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala KSW 61, tym razem z udziałem publiczności, która 5 czerwca zapełni trybuny w sopockiej Ergo Arenie.

W main evencie Łukasz Jurkowski powróci po 2-letniej przerwie, żeby zadebiutować w wadze ciężkiej i zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. Dotychczas Juras toczył pojedynki w kategorii do 93 kilogramów, czyli dywizji półciężkiej. Łącznie na swoim koncie ma 28 walk, w tym 17 zwycięstw.

Dla Pudziana będzie to już 22 starcie w życiu. W ostatniej walce odnotował 15 zwycięstwo w karierze. Stanął do walki z Nikola Milanoviciem, który zastąpił senegalskiego zapaśnika znanego jako Bombardier.

Co ciekawe, zestawienie Jurasa z Pudzianowskim rozpoczęło się właśnie od żartu, że Łukasz może komentował pojedynki i na koniec wskoczyć do klatki na zastępstwo za Senegalczyka.

Obu zawodnikom spodobał się taki pomysł i organizacja błyskawicznie ustawiła starcie. Informacja o pojedynku mocno zaskoczyła kibiców, którzy m.in. wspominali, że Juras miał zmierzyć się z Szymonem Kołeckim. Innym problemem miało być to, że Łukasz i Mariusz to koledzy z jednego klubu.

MARIUSZ PUDZIANOWSKI O WALCE Z ŁUKASZEM JURKOWSKIM NA KSW 61

Zawodnicy przygotowują się w WCA, jednak zapewniają, że jeden zaczyna treningi, kiedy drugi kończy. Ponadto zarówno Juras, jaki i Pudzian, gwarantują, że zobaczymy krwawe starcie bez hamulców.

Troszeczkę obawiam się tej walki, dlatego, żebyśmy krzywdy sobie nie zrobili. Chcę wygrać, ale wchodząc do tej walki nie z założeniem zrobienia mu krzywdy jakiejkolwiek, ale wiem, że w MMA, gdy będą garści mocne i kopy mocne z jednej i z drugiej strony, żeby tylko krzywda za duża nam się nie stało. Wiem, że tam nie będzie hamulca. On chce wygrać i ja chcę wygrać – przyznał Pudzian.

Klatka się zamknie i będzie rywalizacja sportowa, każdy będzie chciał wygrać, ale w MMA te ciosy ważą. Tam nie będziemy klepać się na 50 procent, tylko każdy chce tym jednym strzałem ubić. Ja będę chciał go ustrzelić jednym strzałem, on mnie – dodał.

—> Wykup swój dostęp do KSW 61 teraz <—

Eksperci nie dają praktycznie żadnych szans Łukaszowi Jurkowskiemu co jest dość zaskakujące. Według nas kursy nie odzwierciadlają sytuacji w 100% procentach i w tym boju „Juras” wcale nie pozostaje bez szans i warto pokusić się na to aby postawić na niego.

Kursy:

Zwycięstwo Mariusz Pudzianowskiego – 1.50

Zwycięstwo Łukasza Jurkowskiego – 2.60

DARMOWY ZAKŁAD ZA 29 ZŁ I ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ

Całą galę możesz obstawić u bukmachera STS. Przy okazji KSW 61 możesz wykorzystać bonus w postaci darmowego zakładu za 29 złotych oraz zakładu bez ryzyka do 200 złotych.

Aby odebrać bonusy zrejestruj się – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO