Sobota, 18 Maja, 2024

(VIDEO) Artur Szpilka zabrał głos po ciężkim nokaucie! “Zawsze ten sam”

fot. Screenshot YouTube
Opublikowane 31 maja 2021, 13:58
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Artur Szpilka na wczorajszej gali KnockOut Boxing Night 15 zaliczył ciężki nokaut z rąk Łukasza Różańskiego. Pięściarz z Wieliczki pomimo dotkliwej porażki w pierwszej rundzie nie czekał długo i już dzisiaj skierował do swoich kibiców kilka słów.

Szpilka poniósł 5 porażkę w 29 walkach. Według większej części ekspertów był faworytem, gdyż jest znacznie lepszy technicznie i walczył z trudniejszymi rywalami. Na swoim koncie ma m.in. pojedynek o mistrzostwo świata WBC z Deontayem Wilderem. Jednak zarówno w starciu z Amerykaninem, jak i we wczorajszej walce został ciężko znokautowany.

Mimo że dobrze rozpoczął starcie, po chwili miał już poważne kłopoty. W pierwszej rundzie kilka razy padał na deski, a po 2 minutach i 24 sekundach został znokautowany. Różański wykorzystał swoją siłę i nawyki Szpilki do opuszczania rąk. Ruszył na bardziej doświadczonego rywala jak taran.

Pierwsze słowa Szpilki po porażce z Różańskim

Szpila w dzisiejszej wypowiedzi podziękował swoim kibicom za niesamowity doping. Zdradził również, że w walce z Różańskim doznał kontuzji.

“Pewnie zastanawiacie się jak się czuje… nie jest to nic fajnego dla każdego sportowca. Najważniejsze, że jest zdrowie poza małymi kontuzjami. Prawdopodobnie mam zerwane wiązadło w kolanie, staw skokowy. Jutro jadę do doktora…”

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments