Piątek, 24 Maja, 2024

Juras o walce z Pudzianem: “To będzie kocioł, 3 minuty maksymalnie. Kuszący jest kurs na to, że znokautuję w pierwszej rundzie”

Juras o walce z Pudzianem: "Każdy zawodnik ciężkiej, półciężkiej, nawet średniej bierze walkę z Mariuszem z pocałowaniem ręki"
Fot. Jurkowski / Pudzianowski, Instagram
Opublikowane 2 czerwca 2021, 09:55
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Gala KSW 61 zbliża się wielkimi krokami. W main evencie nadchodzącego wydarzenia zobaczymy powrót Łukasza Jurkowskiego, który tym razem zadebiutuje w kategorii ciężkiej.

Juras ma na swoim koncie 28 walk w wadze półciężkiej, w tym 17 zwycięstw. 5 razy nokautował i 6 razy poddawał swoich rywali. Jest zwycięzcą pierwszego turnieju na gali KSW 1 z 2004 roku. Zapisał się także na kartach historii polskiej organizacji, jako autor najszybszego nokautu. Na to, by rozprawić się z Pawłem Zalewskim, potrzebował zaledwie 9 sekund.

Jurkowski ostatni raz walczył w kwietniu 2019 roku na gali KSW 48. W najbliższą sobotę powróci po ponad 2-leniej przerwie, żeby zmierzyć się z faworyzowanym Mariuszem Pudzianowskim. Juras jest dużym underdogiem, jednak kursy do końca nie odzwierciedlają rzeczywistości.

OGLĄDAJ KSW 61 – TUTAJ

W rozmowie na kanale YouTube Tomasza Sarary Juras przyznał, że przez kilka tygodni treningów nie wrócił w pełni do formy. Jednak jak zapewniał Michał Materla, Łukaszowi wystarczy 60 procent normalnej dyspozycji, żeby bez większych trudności pokonać Pudziana.

Czy będę gotowy w 100 procentach? Oczywiście, że nie. Daleko mi do życiowej formy – Juras przyznał także, że na dwa i pół tygodnia przed walką nie był w stanie zrobić pełnego dystansu, czyli 3 x 5 minut.

—> OBSTAW GALĘ KSW 61 BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ <—

Bardzo kuszący jest kurs 7.0 na moje zwycięstwo przez nokaut w pierwszej rundzie. Dużo osób będzie w chodziło w ten kurs, bo wygląda całkiem godnie. Myślę, że ten pojedynek to będzie taki kocioł: wywróci, wstanę, może nie wywróci, zejdę, palnę. Myślę, że trzy minuty to max – dodał, po raz kolejny wspominając, że będzie chciał znokautować Pudzianowskiego.

Zapewnił także, że jeśli Pudzian go obróci, to będzie w stanie spod niego wyjść. Co ciekawe, lata temu, kiedy były strongman dopiero zaczynał pojedynki w klatce, Jurkowski uczył go m.in. walki w parterze.

Kursy bukmacherskie i darmowy zakład na galę KSW 61 odbierzesz tutaj. Wystarczy otworzyć konto, a na start otrzymasz darmowe 29 zł + zakład bez ryzyka do 200 zł!

-> ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD NA KSW 61

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO