Niedziela, 19 Maja, 2024

Trener Okniński ma rywala dla Murańskich. Jest nim były reprezentant Polski w piłce nożnej!

Trener Okniński ma rywala dla Murańskich. Jest nim były reprezentant Polski w piłce nożnej!
Fot. Instagram / YouTube
Opublikowane 3 czerwca 2021, 11:57
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mirosław Okniński zaproponował nowego rywala dla Murańskich. Do walki chciałby wystawić swojego podopiecznego Piotra Świerczewskiego.

49-latek jest byłym piłkarzem, który ma na swoim koncie m.in. 4 zwycięstwa w Pucharze Polski oraz dwie wygrane w Superpucharze. Był także kapitanem reprezentacji Polski. W barwach biało-czerwonych rozegrał 70 meczów w latach 1992-2003.

W sportach walki zadebiutował w 2019 roku na gali FFF. W main evencie zmierzył się z Grzegorzem Chmielewskim, z którym wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Ostatni raz walczył na gali Collins Charity Fight Night i w formule bokserskiej zmierzył się z Grzegorzem Collinsem, jednak tym razem poniósł porażkę.

Rozmowie z portalem MMA Bądź na bieżąco trener Okniński zaproponował, że jego podopieczny może zawalczyć z Mateuszem lub Jackiem Murańskim. Pierwszy z nich ostatni raz w klatce zmierzył się z Epic Cheat Mealem na gali FEN 34.

Mamy rywala, nieważne, który Murański. Jest chętny. Piotrek Świerczewski młody adept Akademii Sportów Walki Wilanów chętny do walki z Murańskim! Z jednym, z drugim, może być nawet z trzecim – tak trener przedstawił swojego kandydata do walki z Murańskimi.

Nie no ja trenuję, skromny chłopak jestem, ale tutaj pod okiem mistrza robię postępy. Przed walką naszego Epic Cheat Meala, który w sumie mało trenował, a bardzo fajnie… Oczywiście brakowało mu doświadczenia. Myślę, że bym się lepiej przygotował, tutaj szef by mi dobrą taktykę przygotował z młodym Murańskim. Oczywiście ja nie jestem fighterem, a piłkarzem, ale jakby było takie wyzwanie, to byśmy przyjęli – przyznał Świerczewski.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO