Środa, 22 Maja, 2024

Właściciel FAME MMA ostro o konkurencyjnej organizacji: “To się kwalifikuje pod kodeks karny. Marketing ma być oparty na pomówieniach”

Właściciel FAME MMA ostro o konkurencyjnej organizacji: "To się kwalifikuje pod kodeks karny. Marketing ma być oparty na pomówieniach"
Fot. YouTube
Opublikowane 3 czerwca 2021, 11:19
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli organizacji FAME MMA zabrał głos w sprawie nowej federacji freakowej, która chce zyskać rozgłos na pomówieniach.

FAME MMA to firma działająca od czerwca 2018 roku. Od tego czasu zorganizowała 10 głównych gal, wydarzenie Hype MMA oraz projekt Road to Armia. Organizacja jest prawdziwym hitem, a sprzedał PPV za ostatni, jubileuszowy event przekroczyła granicę 500 tysięcy!

Na ostatniej gali najwięcej kibiców przyciągnęło starcie wieczoru pomiędzy byłym zawodnikiem UFC Normanem Parke i Kasjuszem Życińskim. Pojedynek odbył się w formule bokserskiej i po pięciu rundach zwyciężył je Stormin, który odebrał Don Kasjo pas króla i zdobył kilogramową sztabkę złota.

W rozmowie z portale MMA – Bądź na bieżąco Krzysztof Rozpara zdradził, że organizacja Elite Fighters, chce zbudować sobie grono odbiorców na pomówieniu FAME MMA oraz podkupowaniu zawodników. Do tego celu mają zostać rzekomo sfałszowane screeny rozmów oraz inne materiały.

KRZYSZTOF ROZPARA O ELITE FIGHTERS

Marketing ma być oparty na pomówieniu mnie osobiście, prezesa Rafała Pasternaka i naszej federacji o działania niezgodne z etyką biznesową. Jakieś przedziwne próby przejęcia, czy przekupienia. 13 maja Elite Fighters opublikowało na swoim Instastory wiadomości, jakby to FAME próbowało przepłacać zawodników, żeby negatywnie się wypowiadali o Elite Fighters – powiedział Rozpara, zapewniając, że to wszystko pomówienia.

A teraz dotarły do nas spreparowane screeny niby moich rozmów z kimś związanym z Elite Fighters, jakbym to ja miał chcieć kupić, podejmować jakieś działania z Elite Fighters, to są bzdury. Z informacji, które mamy chcą wykorzystać to w materiałach promocyjnych. Jeżeli by do tego doszło, no to się kwalifikuje pod artykuł 112 kodeksu karnego, czyli pomówienie – dodał, zapewniając, że organizacja FAME MMA posiada wspomniane screeny oraz potwierdzenia, że mają one zostać wykorzystane do promocji.

Źrodło: YouTube MMA – Bądź na bieżąco

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO