Niedziela, 19 Maja, 2024

Pudzianowski o walce z Jurasem: “Tego się właśnie boję, że możemy sobie zrobić za dużą krzywdę”

Pudzianowski o walce z Jurasem: "Tego się właśnie boję, że możemy sobie zrobić za dużą krzywdę"
Fot. Mariusz Pudzianowski, Instagram
Opublikowane 4 czerwca 2021, 15:35
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już jutro w main evencie gali KSW 61 zobaczymy głośny pojedynek pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i powracającym do sportów walki Łukaszem Jurkowskim.

Dla Pudziana będzie to już 23 starcie w życiu. W ostatniej walce odnotował 15 zwycięstwo w karierze. Stanął do walki z Nikola Milanoviciem, który zastąpił senegalskiego zapaśnika znanego jako Bombardier. Kolejnym rywalem byłego strongmana jest Juras, który mocno przytył i zmienił kategorię wagową, a w klatce nie walczył od 2 lat. Jego forma jest dużą niewiadomą.

O której i gdzie oglądać KSW 61?

Walka odbędzie się w sobotę 5 czerwca.  Gala rozpocznie się o 20:00. Transmisja gali będzie dostępna po wykupieniu PPV. Można to zrobić TUTAJ.

WYKUP SWÓJ DOSTĘP -> OGLĄDAJ LIVE

Gala KSW 61 odbędzie się 5 czerwca w Ergo Arenie.

Co ciekawe, zawodnicy znają się od bardzo dawna. Na początku kariery Jurkowski pomagał Pudzianowski w przygotowaniach. Razem trenują także w warszawskim klubie WCA. Często padają więc pytania o to, jak będzie wyglądało starcie dwóch kolegów.

Zarówno jeden, jaki i drugi, zapewniają, że to będzie prawdziwe show, Juras uważa, że może zakończyć starcie już w pierwszej rundzie. Żaden z fighterów nie chec także, żeby o wyniku decydował werdykt – Jeżeli będą to trzy rundy, to będzie to brzydko wyglądało i nie chciałbym, aby to tyle trwało. Chciałbym, aby to się skończyło przez poddanie albo TKO lub przez nokaut. Chociaż przez 12 lat ani razu nie przegrałem przez KO, ale zawsze musi być ten pierwszy raz. Jestem prawie pewny, że nie będzie decyzji. Obstawiam tak 70 do 30, że nie będzie tej decyzji, ale jakieś ryzyko zawsze jest – przyznał Pudzian.

MARIUSZ PUDZIANOWSKI O WALCE Z JURASEM

Fighter już kilkukrotnie zaznaczył, że po wejściu do klatki puszczą wszelkie hamulce i starcie będzie naprawdę krwawe. Znajomość z Jurasem nie ma w tym przypadku znaczenia. Pudzian przypomniał swój pojedynek z kolegą, również byłym strongmanem Tyberiuszem Kowalczykiem, który odklepał po brutalnym łokciu Mariusza.

Jak odpalimy wrotki… Właśnie tego się boję, że możemy sobie zrobić za dużą krzywdę i może coś tam strzelić. Albo ręka, albo noga. No z Tyberiuszem bardzo długo się znałem z 15 lat, razem startowaliśmy w niejednych zawodach, a jak odpaliliśmy wrotki, to wiece, jaki efekt tego był – przyznał Pudzianowski we wczorajszej rozmowie z dziennikarzami.

Eksperci nie dają praktycznie żadnych szans Łukaszowi Jurkowskiemu co jest dość zaskakujące. Według nas kursy nie odzwierciadlają sytuacji w 100% procentach i w tym boju „Juras” wcale nie pozostaje bez szans i warto pokusić się na to aby postawić na niego.

Kursy:

Zwycięstwo Mariusz Pudzianowskiego – 1.50

Zwycięstwo Łukasza Jurkowskiego – 2.60

DARMOWY ZAKŁAD ZA 29 ZŁ I ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ

Całą galę możesz obstawić u bukmachera STS. Przy okazji KSW 61 możesz wykorzystać bonus w postaci darmowego zakładu za 29 złotych oraz zakładu bez ryzyka do 200 złotych.

Aby odebrać bonusy zrejestruj się – TUTAJ

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO