Wtorek, 21 Maja, 2024

Juras o swojej formie: “Sytuacja jest na tyle dziwna, że mimo iż trenowałem najmniej, to czuję się lepiej, niż…”

Juras o swojej formie: "Sytuacja jest na tyle dziwna, że mimo iż trenowałem najmniej, to czuję się lepiej, niż..."
Fot. Instagram
Opublikowane 5 czerwca 2021, 10:13
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już dzisiaj w walce wieczoru KSW 61 zobaczymy wyczekiwany pojedynek w wadze ciężkiej pomiędzy Łukaszem Jurkowskim i Mariuszem Pudzianowskim.

Dla Juras będzie to debiut w nowej kategorii. Dotychczas walczył w limicie do 93 kilogramów, czyli dywizji półciężkiej. Co więcej, powraca po 2-letniej przerwie, a treningi dopiero przed walką. Mimo że jest daleko od życiowej formy, zapewnia, że to, co wypracował, starczy na pokonanie Mariusz Pudzianowskiego.

Łukasz ostatni raz w klatce walczył na gali KSW 49 ze Stjeapnem Bekavacem. Łącznie w całej karierze wygrał 17 z 28 walk, tym 11 przed czasem. Przez bukmacherów i pewną część kibiców jest skazywany na porażkę, jednak jak sam przyznał, zamierza udowodnić przewagę swoich umiejętności.

Mimo że będzie to pojedynek dwóch kolegów, to zarówno Juras, jaki i Pudzianowski, zapewniają, że będzie to nic innego jak krwawe show. W starciu nie będzie hamulców, fighterzy myślą jedynie o zwycięstwie, nieważne jakim kosztem.

Jeśli chodzi o pojedynek kolegów, mieliśmy już okazję zobaczyć, jak Mariusz Pudzianowski walczy z Tyberiuszem Kowalczykiem. Jako byli strongmani znają się bardzo dobrze, jednak kiedy doszło do starcia, zawodnicy nie wahali się przed wyprowadzeniem żadnego ciosu. Po brutalnym łokciu na głowę Tyberiusz poddał pojedynek i przegrał z Pudzianem.

ŁUKASZ JURKOWSKI PRZED WALKĄ Z MARIUSZEM PUDZIANOWSKIM

Jutro już będzie instynkt zabójcy. Dzisiaj mamy jeszcze luźną atmosferę, ale jutro jak będziemy w drodze do hali to trzeba głowę skoncentrować wyłącznie na robocie. Jak klatka się zamyka, to wszyscy wiemy, co robimy. Mamy walkę wieczoru i chcemy, żeby tak to wyglądało. Nie będziemy się oszczędzać – przyznał Łukasz “Juras” Jurkowski na wczorajszej ceremonii ważenia.

Jeśli przegram z Mariuszem, to nie skulę się w kącie. Chciałbym jednak udowodnić, że doświadczenie ze sportów walki jest nieocenione. Sytuacja jest na tyle dziwna, że mimo iż trenowałem najmniej, to czuję się w tej chwili zdecydowanie lepiej, niż przed poprzednimi pojedynkami – dodał.

O której i gdzie oglądać KSW 61?

Walka odbędzie się w sobotę 5 czerwca.  Gala rozpocznie się o 20:00. Transmisja gali będzie dostępna po wykupieniu PPV. Można to zrobić TUTAJ.

WYKUP SWÓJ DOSTĘP -> OGLĄDAJ LIVE

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO