Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Juras zdradził, co Pudzian mówił, kiedy rozbijał go w parterze: “Trzy razy to powtarzał. A ja mówię wal, ku**a”

Juras zdradził, co Pudzian mówił, kiedy rozbijał go w parterze: "Trzy razy to powtarzał. A ja mówię wal, ku**a"
Fot. YouTube
Opublikowane 7 czerwca 2021, 11:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Na sobotniej gali KSW 61 w main evencie Łukasz Jurkowski zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Dla Jurasa był to prawdopodobnie ostatni pojedynek w karierze.

Łącznie przez ponad 17 lat Juras stoczył 29 pojedynków. Odniósł 17 zwycięstw, w tym 11 przed czasem. Na KSW 61 powrócił po ponad 2-letniej przerwie i po raz pierwszy zobaczyliśmy jego pojedynek w kategorii ciężkiej.

Według bukmacherów Pudzianowski był dużym faworytem, co także zobaczyliśmy w tym pojedynku. Mariusz zdominował rywala w parterze, gdzie mocno go rozbijał. Ostatecznie sędzia przerwał starcie w trzeciej rundzie, a były strongman wygrał 15 walkę w karierze.

Juras zdradził, co Pudzianowski mówił do niego w trakcie walki

Zarówno po jaki i przed walką widzieliśmy dużo szacunku ze strony zawodników, którzy znają się od wielu lat. Padały podejrzenia, że przez to, iż są klubowymi kolegami, będziemy w klatce oglądać ustawkę. Tak jednak nie było. Co ciekawe, Juras po walce zdradził, że kiedy Pudzian zasypywał go ciosami, wymienili kilka słów.

Mariusz też gadał, jak mnie bił. Teraz śmialiśmy się, bo byłem u niego w szatni. Może Mariusz powie jeszcze, co do mnie mówił, ale… – powiedział w rozmowie z Polsat Sport.

Pudzian liczył na to, że uda mu się przekonać Jurkowskiego do poddania, żeby nie musiał go dalej rozbijać. Ten jednak nawet na sekundę nie dopuścił takiej myśli.

Mówił „poddaj się, bo cię rozbiję”. I ze trzy razy to powtarzał. A ja mówię „wal, kurwa, ja się nie poddam” – dodał Juras.

Źródło: Polsat Sport

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO