Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Canelo Alvarez komentuje zadymę podczas face-to-face! “Ten gość mówił o mojej mamie. Szykuje dla niego…”

fot. YouTube
Opublikowane 22 września 2021, 16:35
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Za nami konferencja prasowa przed pojedynkiem Canelo Alvareza z Calebem Plantem. Podczas face to face pomiędzy zawodnikami doszło do bójki. Po całej sytuacji głos zabrał jeden, jak i drugi zawodnik! Panowie nie przebierają w słowach.

6 listopada w Las Vegas dojdzie do jednej z największych walk w kategorii junior średniej w ostatnich latach. W jednym narożniku zobaczymy Saula Canelo Alvareza, który ma na swoim koncie 56 zwycięstw, jedną porażkę i 2 remisy. Pięściarz aż 38 razy nokautował swoich rywali i jest uznawany za najlepszego zawodnika na świecie bez podziału na kategorie wagowe.

Rywalem Meksykanina będzie niepokonany Caleb Plant. Amerykanin jest znacznie mniej doświadczony, gdyż stoczył 21 pojedynków i 12 razy kończył starcie przed czasem. W stawce pojedynku znajdują się cztery pasy należące do Canelo – WBA (Super)WBCWBO, a także pas IBF, którego właścicielem jest Plant.

Podczas wczorajszej konferencji zawodnicy stanęli twarzą w twarz. Najpierw doszło do wymiany zdań, a następnie Canelo puściły nerwy i odepchnął swojego rywala, który zrobił kilka dużych kroków do tyłu. Kiedy Plant zbliżył się do Meksykanina, ten wyrzucił swoje okulary, będąc gotowym na awanturę. Amerykanina wyprowadził cios, jednak Canelo wykonał unik i skontrował dwoma uderzeniami, po czym do akcji wkroczyli ochroniarze.

Ten gość mówił o mojej mamie. Nazwał mnie skurw***nem i przekroczył pewną linię, dlatego go odepchnąłem. Jeśli ktoś mówi do mnie w ten sposób to musi ponieść konsekwencje. Mam dla niego przygotowaną małą niespodziankę, którą zobaczy w dniu walki. Mało mnie obchodzi to, że w przygotowaniach pomaga mu Andre Ward. Plant nie jest na moim poziomie. On może boksuje na poziomie Saundersa czy Smitha, ale nie zbliża się do mojego poziomu. Znokautuję go do końca ósmej rundy i zrobię to bez problemu. – stwierdził Canelo Alvarez.

To tak cię bawi? Śmiej się dalej skurw**nu, ale wkrótce się o czymś przekonasz. I co zrobicie? Znów będziecie oszukiwać? Ten gość w przeszłości oszukiwał i został na tym złapany. A nikt pewny siebie nie oszukuje, robią tak tylko ci ludzie, którzy w siebie nie wierzą i mają wątpliwości. Canelo to oszust, niech się więc pier**li.” – powiedział Plant nawiązując do wpadki Canelo, do której doszło w przeszłości.

Następnie dodając Przez całe życie udowadniałem innym, że się co do mnie mylą. Oni mówili czego nie zdołam zrobić, a ja potem to robiłem. Nikt na mnie nie stawiał i nikt nie dawał mi szans, bym dziś stał w tym miejscu. Brat Cotto mógł nim zachwiać, a ja nie mogę? To bzdura! 6 listopada usłyszycie, że jestem wciąż niepokonany i wspomnicie moje słowa. Przez lata poświęcałem się tej dyscyplinie i zostanie bezdyskusyjnym mistrzem świata będzie znaczyło dla mnie naprawdę wiele.

Canelo Alvarez wyśmiał te słowa.

Źródło: bokser.org

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments