Niedziela, 19 Maja, 2024

Kwieciński o starciu z Oleksiejczukiem: “Lubi się ślizgać na moich plecach. Będę się z nim bił. Nie boję się go”

Alan Kwieciński o Cezarym Oleksiejczuku: "Lubi się ślizgać na moich plecach. Będę się z nim bił. Nie boję się go"
Fot. YouTube
Opublikowane 30 września 2021, 12:06
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Alan Kwieciński zapewnia, że nie boi się walki z Cezarym Oleksiejczukiem i do ich pojedynku na zasadach K-1 dojdzie prędzej czy później.

Zawodnik Fame MMA to od dłuższego czasu osoba mocno krytykowana zarówno przez internautów, jaki i innych zawodników. Mocne słowa pod jego adresem kierowali Marcin Różalski, freak fighter Mateusz Murański oraz zawodnik FEN Cezary Oleksiejczuk.

Ostatni z nich już przed galą Fame MMA 10 zapowiedział, że Alan zostanie “wyjaśniony” za obrażanie trenera Oknińskiego. Fighter podtrzymał swoje słowa, kiedy do sieci trafiło nagranie, jak Kwieciński zamyka psa w grillu.

Od zawsze wiedziałem, że coś jest z tobą nie tak, ale bądź pewny, że jak dojdzie do naszej walki, to oprócz tego, że dostaniesz wpier…ol to po walce też Ci zrobię tak samo, jak Ty zrobiłeś biednemu pieskowi. Z racji tego ze sam prowadzę gospodarstwo i mam masę zwierząt, o które muszę dbać, to nie pozwolę na takie patologiczne zachowania. Zawsze mówiłem, jak jest i tym razem robię to samo. Jak widać, pomysł z „wyjaśnianiem” frików był bardzo trafiony, chore zachowania powinny mieć konsekwencje zawsze i wszędzie. Do zobaczenia w klatce ⚔️ Część wypłaty z walki zostanie przekazana dla schroniska z pieskami 🐶 – oświadczył na swoim Instagramie Oleksiejczuk.

Galę FAME MMA 11, która odbędzie się już 2 października obstawisz tutaj.

Kursy na FAME MMA 11 -> otwórz konto i sprawdź

Fighterzy wstępnie umówili się na pojedynek. Zawodnik FEN jest gotowy na starcie w dowolnej formule, nawet na gołe pięści. Natomiast Alan oświadczył, że po nowym roku może walczyć na zasadach K-1.

W ostatnim wywiadzie dla kanału MMA-Bądź na bieżąco zawodnik Fame MMA w ostrych słowach wypowiedział się o Oleksiejczuku:

Lubi atencje przede wszystkim, lubi rozgłos, lubi się ślizgać na moich plecach. Walkę mu dam jak najbardziej w przyszłym roku, bo czekają mnie też fajne wyzwania. Dam mu walkę, jak obiecałem, na zasadach K-1. Niech dobrze zapłacą za tą walkę, bo nie będę się bił za grosze na pewno z nim – przyznał Kwieciński, po czym dodał – Obojętnie, gdzie to będę się z nim bił. Nie boję się go.

SPRAWDŹ WYWIAD FANSPORTU TV Z ALANEM KWIECIŃSKIM, KTÓRY PORUSZA TEMAT AFERY Z MARCINEM RÓŻALSKIM I WALKI Z DENISEM ZAŁĘCKIM

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO