Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Ostre słowa Mańkowskiego o Najmanie! “Nigdy tego nie zaakceptuje. Z tego co wiem to on ma dziecko – nigdy bym…”

fot. Polsat Sport screenshot / Twitter
Opublikowane 30 września 2021, 07:07
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Zostały ostatnie dni do gali FAME MMA 11, gdzie w walce wieczoru zobaczymy rewanżowe starcie Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke. Zawodnicy tym razem zmierzą się w formule brudnego boksu, a starcie potrwa jedną 15 minutową rundę bez żadnej przerwy. Wczoraj miał miejsce program face-to-face z udziałem bohaterów walki wieczoru, gdzie poruszono wiele ciekawych kwestii. Na sam koniec mocno oberwało się Marcinowi Najmanowi.

Pojedynek nie może odbyć się w formule MMA, ze względu na kontuję Mańkowskiego, przez którą nadal musi unikać parteru. Dla byłego mistrza KSW będzie to pierwszy pojedynek bokserski. Natomiast Norman Parke pierwszą walkę bokserską stoczył na FAME MMA 11.

Stormin najpierw zmierzył się z Don Kasjo, którego pokonał na przestrzeni 5 rund. Mimo odjętego punktu za uderzenie głową sędziowie byli jednomyślni. Zawodnicy walczyli jednak w bardzo dużych rękawicach, przez co nie zobaczyliśmy nawet nokdaunu.

Kolejną walkę bokserską Parke stoczył na gali EFM SHOW 2. Tym razem w stolicy Bułgarii Irlandczyk nie dał żadnych szans rywalowi i spokojnie wypunktował Macieja Jewtuszko. Jak widać, Stormin dobrze czuje się w takiej formule i w walkach freakowych, które pozwalają mu na zrobienie show i przyciągnięcie uwagi kibiców.

Zawodnicy na FAME MMA 11 stoczą pojedynek rewanżowy. Po raz pierwszy walczyli na gali KSW 47. Wówczas pojedynek zwyciężył Norman Parke, który był przygotowany znacznie lepiej pod względem kondycyjnym.

“Diabeł Tasmański” przekonuje, że jest świetnie przygotowany i przez 15 minut będzie rozbijał swojego przeciwnika. O swojej dyspozycji zapewniał już na konferencji, podczas cage’a i także na social mediach.

Galę FAME MMA 11, która odbędzie się już 2 października obstawisz tutaj.

Kursy na FAME MMA 11 -> otwórz konto i sprawdź

Borys Mańkowski o Marcinie Najmanie

W środę podczas programu “FACE-TO-FACE” z udziałem Mańkowskiego i Parke poruszono wiele tematów począwszy od walki Marcina Wrzoska z Don Kasjo, po federacje KSW i UFC, zahaczając przy tym o Mateusza Gamrota.

Na sam koniec “Boxdel” zadał pytanie Mańkowskiemu. “Czy jest jakiś zawodnik, który nie nadaje się do MMA i powinien przestać walczyć?” – spytał się na face-to-face Boxdel.

“Znany zawodowiec? Musiałbym posiedzieć i pomyśleć, tych co znam są wysoko i sobie radzą, także ciężko odnaleźć nazwisko, które nie powinno tutaj być. Są ludzie co 5 raz z rzędu dostają i powinni sobie odpuścić.” – powiedział Mańkowski

Boxdel spytał – “Na przykład Marcin Najman?”

Na co Mańkowski – “No nie, to przecież nie jest zawodnik, nawet mi nie przeszło przez myśl. Powiem ci tak, nie wiem dlaczego robi to co robi. Nigdy tego nie zrozumiem i nigdy tego nie zaakceptuje, z tego co wiem to on ma jakieś dziecko, do podstawówki chodzi czy coś. Nie zrobiłbym tego dla swojego dzieciaka. Robię to co robię i potem ten dzieciak idzie do szkoły i nie wiem jak to tam wygląda ale na pewno nie jest fajnie być synem Marcina Najmana.

Karta walk FAME MMA 11:

 • Borys Mańkowski – Norman Parke – walka bokserska (1 runda, 15-minutowa w małych rękawicach)
 • Sylwester Wardęga vs. Danny Ferreri – walka w formule bokserskiej w małych rękawicach
 • Marcin Dubiel vs. Wojciech “Ojwojtek” Przeździecki
 • Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs. Piotr “Popo” Węgrzyn
 • Michał “Boxdel” Baron vs. Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski
 • Norbert “Smolasty” Smoliński vs. Piotr “MiłyPan” Kołaczyński
 • Filip “Filipek” Marcinek vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
 • Arkadiusz Tańcula vs. Marcin Malczyński
 • Karoliina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs. Patrycja Wieja
 • Krystian “Krycha” Wilczak vs. Aleksandr “Sasha” Muzheiko
 • Piotr “Szeli” Szeliga vs. Krzysztof “Wujaszek Fericze” Ferenc

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO