Niedziela, 26 Maja, 2024

(VIDEO) Awantura przed ważeniem FAME MMA 11! Amadeusz Ferrari pobił się z Alanem Kwiecińskim

fot. YouTube
Opublikowane 1 października 2021, 18:24
przez FW
0
0
Jeden komentarz

Już jutro gala FAME MMA 11, na której zobaczymy wiele świetnych pojedynków. Kibice najbardziej czekają na pojedynek Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke, w którym nie zabraknie fajerwerków! Zawodnicy zmierzą się w formule “brudnego boksu”, w małych rękawicach, a starcie zakontraktowane zostało na 15-minut ciągłej walki bez podziału na rundy! Gdzie oglądać galę FAME MMA 11?

W piątek odbyło się oficjalne ważenie oraz media trening przed sobotnią galą. Przed wydarzeniem w hotelu doszło do awantury z udziałem Amadeusza Ferrariego i Alana Kwiecińskiego, którzy są ze sobą mocno skonfliktowani.

Podczas bójki obecny był również inny zawodnik, który zawalczy w sobotę – Piotr Szeliga. Według relacji Arkadiusza Tańcula to właśnie “Szeli” rozdzielał obu zawodników.

O całej sytuacji opowiedział Ferrari:

OGLĄDAJ FAME MMA 11 NA ŻYWO – TUTAJ

Gala FAME 11 odbędzie się w sobotę 2 października. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i będzie dostępne jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV. Organizacja oferuje kilka pakietów różniących się ceną oraz materiałami, do których uzyskujemy dostęp.

–> WYKUP DOSTĘP

Kto zawalczy na Fame MMA 11? Pełna karta walk
Fot. Fame MMA

FAME MMA 11 PPV – ile kosztuje? Jak wykupić? Cena transmisji

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO