Niedziela, 19 Maja, 2024

Alan Kwieciński o bójce z Ferrarim i jego ojcem! “Jeden wielkie farmazon. Tak jak Murańscy, tak druga para rośnie!”

Alan Kwieciński o bójce z Ferrarim i jego ojcem! "Jeden wielkie farmazon. Tak jak Murańscy, tak druga para rośnie!"
Fot. YouTube
Opublikowane 2 października 2021, 09:46
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Alan Kwieciński skomentował awanturę, jaka miała miejsce przed wczorajszą ceremonią ważenia i face to face. Przedstawił całkiem inną wersję wydarzeń niż Amadeusz Ferrari.

Jak wiemy, w miniony piątek doszło do bójki, w której uczestniczyć mieli Alan, Ferrari oraz jego ojciec. Amadeusz w wywiadzie dla Fansportu opisał, jak według niego wyglądała konfrontacja z Kwiecińskim:

Ja szedłem z ojcem, szedł na mnie, stuknęliśmy się barkami, je*ęliśmy się do siebie. Ja poszedłem dalej, aż nagle dostałem kopa. Mój ojciec wleciał w niego, wniósł go do hotelu. Alan chyba próbował uderzyć mojego ojca. Jak to zobaczyłem, to mu wypierdo*iłem liścia – przyznał Ferrari, po czym dodał – Doszło do konfrontacji. Ma nie tylko piz*ę między nogami, ale też pod okiem.

Całe zdarzenie widzieli Arkadiusz Tańcula oraz Piotr Szeliga. Amadeusz ruszył ze swoimi “wiatrakami”, a Szeli, który próbował uspokoić sytuację przypadkowo, przyjął cepów.

Do sprawy odniósł się również Wojtek Gola, który jest jednym z włodarzy organizacji Fame MMA. Oświadczył, że takie zachowanie jest niedopuszczalne, awantura dzień przed galą mogła doprowadzić do kontuzji Ferrariego, który niedawno przeszedł operację ręki.

Alan Kwieciński, który był obecny na ceremonii ważenia Fame MMA, głos w sprawie bójki zabrał dopiero po powrocie do domu. Na swoich social mediach przedstawił on całkiem inną wersję wydarzeń i zapewnia, że to Ferrari rozpoczął całą awanturę:

Tak kopnąłem go w plecy moi drodzy, zaje*ałem mu takiego kopa, że mu połamałem kręgosłup. To jest po prostu żal, to co on gada. To jest taki farmazon, jeden wielkie farmazon. Nie mogę doczekać się jutra, jak będzie już po walce, ale oczywiście nie będę nic robił, bo tak jak obiecałem, nie będę go bił poza klatką. Ja go absolutnie nie zaczepiłem. Jeb*ął mnie z bara i z tego, co pamiętam, potłukł mi się telefon.

Jeszcze go naliczę na telefon, bo mam nowy. I co? Jeb*ął mnie z bara i się zaczęło… jego stary wkroczył. Ja naprawdę powiedziałem do niego, do jego ojca ”przecież on to zaczął”, ale gdzie on od razu ”Nie, nie to Ty zacząłeś, widziałem”. No i ch*j nie przetłumaczysz. Tak jak Murańscy tata syn, tak druga para rośnie!

Gala FAME MMA 11 rozpocznie się o godzinie 20:00.

WYKUP DOSTĘP -> OGLĄDAJ NA ŻYWO

Kto zawalczy na Fame MMA 11? Pełna karta walk

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO