Środa, 22 Maja, 2024

Joanna Jędrzejczyk i Mateusz Gamrot pojawili się na gali FAME MMA 11!

fot. FAME MMA
Opublikowane 2 października 2021, 23:53
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Na gali FAME MMA 11, gdzie w walce wieczoru zobaczymy pojedynek Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke pojawiła się m.in. Joanna Jędrzejczyk, czy przyjaciel “Diabła Tasmańskiego” – Mateusz Gamrot.

Była mistrzyni UFC powiedziała, że organizacji należy się szacunek za promowanie prawdziwego sportu i transmisję turnieju Road to Armia przed galą FAME 11 – “Ogromny szacunek dla pana Krzysztofa, że takie rzeczy jak Road to Armia się dzieją. Fajnie, że jest promowany sport, jest inwestycja w sport i jest to pokazywane.” – stwierdziła

Dodając – “Kiedyś tak się odbywały tylko walki MMA, zanim przyszła reforma, że tak powiem. Czy to było UFC, PRIDE to te walki odbywały się po 10 minut, albo do skończenia. Borys i Norman to prawdziwi wojownicy, to piękno tej gali FAME MMA 11, że organizatorzy przyciągają prawdziwych sportowców i chcą promować. Tak jak mówiłam o patostreamerach oni nie promują już tylko złego i niezdrowego stylu bycia, narkotyki, alkohol czy uzależnienie ale promują także sport. Warto poświęcić się i iść na salę treningową, obrazują to w oktagonie, że to są ciężkie przygotowania. Ja zawsze mówię, że walka jest zawsze na kilka tygodni przed walką w oktagonie. Każdemu kto wychodzi do oktagonu należy się szacunek.”

“Obserwuje tutaj kilka walk i tutaj ciosy zadawane są w ilości kilkunastu, kilkudziesięciu, a u nas bije się rekordy, jest po kilkaset ciosów ale my jesteśmy profesjonalistami.” – zakończyła Jędrzejczyk.

Mateusz Gamrot natomiast był bardzo zaskoczony całą otoczką gali – “Jestem pierwszy raz i jestem miło zaskoczony produkcyjnie, bo to duży TOP. Jestem tu dzięki Borysowi, on ma walkę wieczoru i ma coś do wyrównania. Czekają nas fajerwerki. Borys jest niesamowicie zmotywowany i przygotowany do tego pojedynku.”

Dodając – “Ci zawodnicy liznęli troszkę naszego sportu, więc zobaczyli jak ciężki wysiłek trzeba w to włożyć i myślę, że mają jeszcze więcej szacunku do prawdziwych sportowców.”

Gamrot na koniec dodał kilka słów na temat walki Borysa z Normanem Parke:

“Już piąty raz walczymy z Normanem, znamy go bardzo dobrze, wiemy czego się po nim spodziewać, myślę, że te wszystkie jego dziury zostaną dzisiaj pokazane.”

“Z Borysem jesteśmy spokojni, jak mam być szczery jeszcze nie jechałem nigdy tak pewny na walkę, Borys jest mocno skoncentrowany, robił typowo z bokserami, zawodowcami, którzy walczą na mistrzostwach świata i świetnie sobie z nimi radził…” – zakończył Gamer w studiu FAME MMA.

Borys Mańkowski pokonał po 15 minutowej walce Normana Parke.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO