Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Oglądaj FAME MMA 11 na żywo! Dwie pierwsze walki za darmo (VIDEO)

FAME MMA
Opublikowane 2 października 2021, 18:45
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Przed nami gala FAME MMA 11, na której w walce wieczoru Borys Mańkowski zmierzy się z Normanem Parke. Zapraszamy do obejrzenia darmowej transmisji z półfinałów turnieju Road To Armia, a następnie startujemy z galą FAME 11 – dwie pierwsze walki obejrzycie za darmo poniżej!

FAME MMA 11 – DWIE PIERWSZE WALKI ZA DARMO

W main evencie sobotniej gali ponownie zobaczymy gwiazdę organizacji Normana Parke. W ostatnim starciu na Fame MMA 10 Stormin zmierzył się z Kasjuszem Życińskim. Były zawodnik KSW pokonał freak fightera, odebrał jego pas króla, wygrał sztabkę złota oraz zdobył wielu nowych fanów.

Tym razem rywalem Irlandczyka będzie Borys Mańkowski, z którym miał okazję walczyć jeszcze w organizacji KSW. Pojedynek zwyciężył Parke po jednogłośnej decyzji sędziów, jednak teraz starcie będzie wyglądało całkiem inaczej, niż ich pierwsza walka

Zawodnicy bowiem zmierzą się w małych rękawicach na zasadach brudnego boksu. Ponadto będą walczyć przez 15 minut bez żadnej przerwy. Tak formuła zapowiada się naprawdę widowiskowo. Być może będziemy świadkami ciężkiego nokautu lub brutalnego starcia, w którym fighterzy rozbijają swoje twarze przez cały pojedynek.

Dużym zainteresowaniem cieszy się również pojedynek gwiazdy organizacji Amadeusza Ferrariego Filipkiem. Pierwszy z zawodników potrafi zrobić ogromny szum dookoła swojej osoby. Ferrari, który znowu odpuścił sobie przygotowania do walki, mimo wszystko jest bardzo pewny siebie na tyle, iż postanowił założyć się z Boxdelem o 100 tysięcy złotych, że skończy swojego przeciwnika w 1 rundzie.

Do klatki miał wejść jeden z właścicieli – “Boxdel“, niestety dwa dni przed galą poinformował, że wypada z pojedynku z powodu kontuzji ręki i nie zawalczy z Maksymem Ziółkowskim.

Ciekawie zapowiada się również starcie Krystiana „Krychy” Wilczaka z Aleksandrem „Sashą” Muzheiko. Pomiędzy zawodnikami jest naprawdę dużo złej krwi. Skonfliktowani zawodnicy będą mieli szansę wyjaśnić sobie wszystko już w sobotę. Oprócz tego w klatce pojawi się: Arkadiusz Tańcula, Piotr Szeliga, Wujaszek Fericze, czy Marcin Malczyński. Poniżej pełna karta walk i darmowa transmisja.

FAME MMA 11 | Dwie pierwsze walki za darmo

OGLĄDAJ ONLINE -> WYKUP SWÓJ DOSTĘP TUTAJ

Wykup dostęp do całej gali FAME 11 – tutaj. Cena PPV od 24,99 zł.

O godzinie 18:30 rozpocznie się transmisja turnieju Road to Armia. Początek FAME 11 około godziny 20:15.

KARTA WALK

Walka wieczoru

 • Borys Mańkowski vs. Norman Parke – walka bokserska, 15 minut bez rund

Karta główna

 • Wojtek „OjWojtek” Przeździecki vs. Marcin Dubiel
 • Sylwester Wardęga vs. Danny Ferreri
 • Mikołaj „Mixer” Magdziarz vs. Piotr „Popo” Węgrzyn
 • Filip Zabielski vs. Maksym Ziółkowski
 • Norbert „Smolasty” Smoliński vs. Piotr „Miły Pan” Kołaczyński,
 • Filip „Filipek” Marcinek vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik
 • Marcin Malczyński vs. Arkadiusz Tańcula
 • Karolina „Way Of Blonde” Brzuszczyńska vs. Patrycja Wieja
 • Krystian „Krycha” Wilczak vs. Aleksandr „Sasha” Muzheiko
 • Piotr „Szeli” Szeliga vs. Krzysztof „Wujaszek Fericze” Ferens

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO