Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Marcin Dubiel zasypał rywala gradem ciosów! W pierwszej rundzie wygrywa co-main event Fame MMA 11

Marcin Dubiel zasypał rywala gradem ciosów! W pierwszej rundzie wygrywa co-main event Fame MMA 11
Fot. Fame MMA
Opublikowane 3 października 2021, 00:19
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami co-main event, który został ogłoszony kilkanaście dni przed galą FAME MMA 11. Zmiany na karcie walk dokonano z powodu kontuzji Sylwestra Wardęgi.

Wardęga vs Ferreri walka

Początkowo miał on zmierzyć się z Wojciechem Przeździeckim w formule MMA, jednak doznał kontuzji więzadła krzyżowe. Organizacja zmieniła formułę na boks i znalazła dla niego nowego przeciwnika, jakim był Danny Ferreri.

Natomiast “OjWojtek” pozostał w co-main evencie i zmierzył się z Marcinem Dubielem, który wchodził do klatki z bilansem 1-1. W debiucie przegrał z Kacprem Błońskim, a w kolejnym pojedynku w drugie rundzie poddał Cezarego Nykiela.

Dla Przeździeckiego było to całkowity debiut w formule MMA. Nic więc dziwnego, że według bukmacherów był największym underdogiem z całej karty walk Fame MMA 11.

Sylwester Wardęga vs Danny Ferreri walka FAME MMA 11

Runda 1:

Na początku zobaczyliśmy szukanie dystansu. Marcin Dubiel jednak szybko zdobył obalenie, skąd szukał nawet poddania, jednak nic z tego nie wyszło. Po powrocie do stójki “Ohwojtek” poszedł do przodu w z ciosami na Marcina. Po kolejnej świetnej wymianie pięściarskiej Dubiel znów obalił przeciwnika i zajął dosiad skąd zasypał Wojtka gradem ciosów zmuszając sędziego do przerwania tego starcia.

Marcin Dubiel pokonał przez TKO w 1 rundzie Wojciecha “Ojwojtek” Przeździeckiego

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO